Do góry

17-18.10 Anglia, Walia: Kabaret Grzegorza Halamy

Znany z kreacji Pana Józka, hodowcy kurczaków, jak również przeboju "Ja wiedziałem że tak będzie" komik przyjeżdża do Anglii.

Grzegorz Halama to polski komik i aktor. Nagrywa do TVP1, TVP2, POLSAT, TVN, HBO do programu "HBO Na stojaka", Comedy Central. W Trójkowej Liście Przebojów, jego utwór "Ja wiedziałem, że tak będzie" przez trzy tygodnie utrzymywał się na pierwszym miejscu.

Obecnie na scenie prezentuje program, w którym pojawia się w towarzystwie Jarosława Jarosa. Program wypełniają piosenki ("Jestem ochroniarzem z supermarketu", "NFZ Blues", "Sukces", "Nie pożyczę Ci stówy"), Pan Józek ("Wywiad z Panem Józkiem o Magdzie Gessler"), monologi ("Pan Edward", "Miss Świata") i stand-up (styl łagodny o tematyce uniwersalnej jak odchudzanie, kredyt czy realcje między mężczyzną a kobietą ).

Tempo i poczucie humoru są jak najbardziej uniwersalne dostosowane do każdej publiczności. W programie nie ma przekleństw ani sytuacji, które mogłyby w jakikolwiek sposób urazić widzów. Dobre samopoczucie i zabawa widzów jest na występach kabaretu Grzegorza Halamy zawsze priorytetem.

Więcej o występach na Facebooku.

Występ w Bedford:

Kiedy: 17 października (sobota), godz. 19:00

Gdzie: Addison Centre, Addison Howard Park, Kempston, Bedford MK42 8PN

Bilety: £13 (przedsprzedaż), £18 (w dniu występu), dostępne na wegottickects.com oraz w sklepie BestPol Delicatessen 5 Howard Street MK40 3HS.

Występ w Wrexham:

Kiedy: 18 października (niedziela), godz. 16:00

Gdzie: Wrexham Memorial Hall, Wrexham LL12 7AG

Bilety: £13 (przesprzedaż), £18 (w dniu eventu), dostępne w polskich sklepach na terenie Wrexham oraz pod numerem telefonu organizatora: 07718494467.

Komentarze