Do góry

British Polish Tech Forum w Londynie

Brytyjsko-Polskie Forum Technologiczne (British Polish Tech Forum) ma na celu wypromowanie Polski jako atrakcyjnego kierunku inwestycji dla Brytyjczyków. Szczególny nacisk kładziony jest na sektor technologiczny oraz wsparcie polskich przedsiębiorstw planujących rozwój międzynarodowy oraz współpracę z firmami i instytucjami publicznymi z Wielkiej Brytanii.

Polski sektor technologii informatycznych może być atrakcyjny dla brytyjskich firm z uwagi na umiejętności polskich programistów oraz aktywność i ambicje polskich firm. Dla polskich firm (szczególnie start-upów) Wielka Brytania może stać się odskocznią dla bardziej globalnej działalności, zwłaszcza w kontekście polityki szerszego otwarcia gospodarki brytyjskiej na świat (tzw. Global Britain) po Brexicie. Wielka Brytania to centrum rynków kapitałowych oraz doskonały punkt startu do wejścia na rynki globalne, m.in. Ameryki Północnej, krajów Wspólnoty Narodów (Commonwealth) czy też Bliskiego i Dalekiego Wschodu. 

Wydarzenie skierowane jest do firm i instytucji sektora technologicznego i branży IT z obu krajów. Forum będzie okazją do dyskusji nad istotnymi czynnikami kształtującymi wymianę gospodarczą i inwestycje pomiędzy Polską i Wielką Brytanią.

Konferencja ma na celu rozpoznanie nowych szans rozwoju polsko-brytyjskiego partnerstwa handlowego w tym prężnie rozwijającym się obszarze gospodarki.

British Polish Tech Forum spółorganizowane jest przez Wydział Ekonomiczny Ambasady RP w Londynie, londyńskie Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH, British-Polish Chamber of Commerce (BPCC) oraz polsko-brytyjską organizację środowiska biznesu PBLink.

Komentarze 3

Delirium
28 935
Delirium 28 935
#119.11.2022, 21:47

Super są ci szpenie od it. Na zdjęciu ilustracyjnym przerobili panoramę Londynu, przestawiając wieżowce, i wcisnęli "ogórka" Fostera obok Sharda pana Piano, ale już o zachowaniu skali zapomnieli. :) Serio 180-metrowy "ogór" niewiele ustepuje 310-metrowemu The Shard? :p

Nieznamir
16 490
Nieznamir 16 490
#219.11.2022, 22:44

cicho nie psuj im samopoczucia.

Delirium
28 935
Delirium 28 935
#319.11.2022, 23:34

ale żeby przy przemeblowaniu miasta zapomniec o Stracie? Strata najfajniejsza:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Strata_SE1