www.powroty.gov.pl zaprasza na czat 24 maja (poniedziałek) w godzinach 17.00 - 19.00. Tematem czatu będzie prawo do korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej po powrocie z zagranicy do Polski." /> www.powroty.gov.pl zaprasza na czat 24 maja (poniedziałek) w godzinach 17.00 - 19.00. Tematem czatu będzie prawo do korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej po powrocie z zagranicy do Polski."> www.powroty.gov.pl zaprasza na czat 24 maja (poniedziałek) w godzinach 17.00 - 19.00. Tematem czatu będzie prawo do korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej po powrocie z zagranicy do Polski." /> Czat na www.powroty.gov.pl - Emito.net
Do góry

Czat na www.powroty.gov.pl

Portal www.powroty.gov.pl zaprasza na czat 24 maja (poniedziałek) w godzinach 17.00 - 19.00. Tematem czatu będzie prawo do korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej po powrocie z zagranicy do Polski.

Gościem portalu Powroty.gov.pl będzie Marcin Haśnik z Narodowego Funduszu Zdrowia. Ekspert odpowie na pytania dotyczące zmian w przepisach w sferze korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej na terenie Unii Europejskiej, które weszły w życie z dniem 1 maja 2010.

Wśród tematów znajdą się m.in:

  • zasady uzyskania prawa do opieki zdrowotnej w Polsce
  • jakie prawa do opieki zdrowotnej w Polsce na podstawie zagranicznego
    ubezpieczenia mają osoby powracające do kraju
  • do jakich świadczeń uprawnia w Polsce Europejska Karta Ubezpieczenia
    Zdrowotnego
  • na jaką opiekę zdrowotną dla dziecka można liczyć po powrocie.

Jeżeli nie będziesz mógł uczestniczyć w rozmowie w poniedziałek 17 maja, zostaw pytanie dla ekspertów na portalu powroty.gov.pl w dziale:

www.powroty.gov.pl/pl/chat

Redakcja portalu powroty.gov.pl zaprasza wszystkich, którzy myślą bądź zdecydowali się już na powrót do kraju do aktywnego udziału w cyklicznych spotkaniach z ekspertami odbywającymi się na czatach oraz zadawania pytań przez naszą stronę internetową. Gośćmi portalu są zazwyczaj przedstawiciele administracji rządowej, władz samorządowych, reprezentanci pracodawców i związków zawodowych oraz eksperci z wielu dziedzin takich jak podatki, ubezpieczenia zdrowotne i społeczne, edukacja a także doradcy zawodowi. Na stronie można znaleźć setki artykułów, informacji, odpowiedzi na pytania oraz zapisy treści poszczególnych czatów

Komentarze 4

BD.K
20 503 1
BD.K 20 503 1
#122.05.2010, 13:09

kazdy ma prawo wreczenia lapowki (ale dyskretnie)
kazdy ma prawo do miejsca w kolejce na zabieg/operacje
kazdy ma prawo do prywatnej wizyty w prywatnym gabinecie ordynatora
kazdy ma prawo zjedzenia wlasnego posilku w szpitalu
itd
po cholere jakies czaty na ten temat

Niezalezny
3
#223.05.2010, 03:44

Staramy sie, zeby w Polsce bylo lepiej?!

To zrobmy cos sami, moze nie bedzie lepiej, ale niech przynajmniej nie bedzie gorzej!

Wybierzmy kolejnego prezydenta z pelna swiadomoscia niezaleznych informacji i wiedzac, kogo tak naprawde wybieramy.... i dla kogo ten ktos pracuje..... Czy oby napewno jest to kandydat rzadu czy innych tajnych organizacji i ukladow.

W celu wyrobienia sobie pogladow o polityce i politykach, nagle pojawiajacych sie niewiadomo skad twarzach, polecam obejrzenie uwaznie kilku dokumentow o polityce swiatowej na youtube: szukajcie Wielkie Oszustwo, Ron Paul, Alex Jones oraz na stronie www.infowars.com

TEGO NIE MOZNA NIE ZOBACZYC!

Jak tez dziekuje chlopcom z "Kmiecia" za promowanie dobrego, wolnego swiata.

Pisze dla Was teksty ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=_BMz...

http://www.youtube.com/watch?v=rowD...

Mimo, ze to moj srednio ulubiony gatunek muzyczny to w pelni popieram przeslanie kawalka!

Pozdrawiam wszystkich, ktorzy widza, nie tylko patrzai ktorzy interesuja sie wlasnym losem!

Wiec, zajecie dla Was to interesowanie sie losami swiata, zacznijmy od wyborow prezydenckich w Polsce, zainteresujmy sie kto jest uczciwym kandydatem, kto agentem, jak sie poszuka na temat kandydatow na youtube i tajne organizacje w Polsce, mozna sporo znalezc.......... TO WAZNE!

Nie wybierzmy pionka miedzynarodowych korporacji.......... PROSZE!

Ray
1 370
Ray 1 370
#323.05.2010, 14:58

BD K
#1 | Wczoraj - 13:09

Dokladnie!
Kazdy wie jak w Polsce jest, nawet ci emitowi przesmiewcy ludzi dobrej woli - cynicy co chca sobie poprawic samomniemanie ze sa panami sytuacji.
Wiec po wala te chat'y?!