Do góry

Film „Futro z misia” na ekranach kin w Wielkiej Brytanii

Gdzie?

Wielka Brytania

Kiedy?

od.21.02.2020


Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na film „Futro z misia”.

Aby wziąć udział w losowaniu należy przysłać wiadomość na adres emailowy: konkurs@emito.net. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Futro z misia”. W treści trzeba podać: swoje imię i nazwisko, miejscowość, w której chce się pójść do kina (lista na Facebooku ukfilmy.pl), datę seansu oraz numer telefonu, na który zadzwonimy w przypadku wylosowania wejściówki.

Na zgłoszenia czekamy do 14.02.2020 r. do godz. 12:00.


„Futro z misia” – nową komedię twórców filmu „Chłopaki nie płaczą” od 21 lutego będzie można zobaczyć w kinach w Wielkiej Brytanii.

Boss podhalańskiej mafii o wiele mówiącej ksywie Nerwowy (Olaf Lubaszenko) jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik (Cezary Pazura) i Żubr (Artur Dziurman) z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości „trawką”…

W filmie występują: Michał Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirołsaw Zbrojewicz, Bohdan Łazuka, Olaf Lubaszenko, Piotr Nowak, Przemysław Sadowski, Izabella Miko, Krzysztof Kwiatkowski oraz Sławomir Zapała.

Komentarze 4

kwitol2581
525
#213.02.2020, 21:04

Oglądałem po świętach w Polsce

....przykre ale film jest do bani

GuildWars
86
#314.02.2020, 14:33

Musi być do bani z taka obsada. Następne durne romatico komedico dla ubogich umysłowo...

Profil nieaktywny
forextrade
#414.02.2020, 15:08

Oglądaj -Psy 3: W imię zasad 2020 oraz inne filmy/seriale

www.ciinema.eu

=========

Jedyny VOD gdzie płacisz raz i masz dożywotni dostęp