Do góry

Konkurs: 4 bilety na film "Czarny" w Glasgow

Festiwal filmowy Play Poland już od 2 sierpnia gości w Szkocji. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wybrać się na jedną z projekcji mamy dla Was doskonałą ku temu okazję. Co robicie jutro, we wtorek 30 sierpnia o godzinie 18:00?

Kadr z filmu "Czarny"

Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na film pt. "Czarny" w reżyserii Dominika Matwiejczyka. Po projekcji filmu będziecie mięli niepowtarzalną okazję, by spotkać się z reżyserem filmu Dominikiem Matwiejczykiem, który specjalnie na tę okazję przybył do Glasgow. Zapraszamy na wyjątkową dyskusję na temat kondycji polskiego filmu, religii, zbuntowanych aniołów, opętania i innych, nie tylko ‘czarnych tematów.’

Co należy zrobić, aby wygrać?
Wystarczy, że wyślecie e-mail na adres [email protected] w temacie wpisując "Czarny - Glasgow", a w treści podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, pod którym możemy się z Wami skontaktować.

Kolejna szansa na darmowe bilety
Tym razem rozdajemy dwa podwójne bilety na film "Mistyfikacja" w Edynburgu na 1 września 2011. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Mamy zwycięzców!
Podwójne wejściówki otrzymują Ewa i Grzegorz z Glasgow - gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Ostatnie bilety na film są nadal dostępne w kasach, ale radzimy się pospieszyć.

Kiedy?
Wtorek, 30 sierpnia 2011 roku o godzinie 18:00.

Gdzie?
Glasgow Film Theatre
12 Rose St,
Glasgow G3 6RB

O filmie:
Czarny to trzydziestolatek z dużego miasta, który po wielu latach nieobecności odwiedza swoją rodzinną wioskę. Bohater chce znaleźć upragniony spokój w miejscu, gdzie jego matka przeszła przez załamanie nerwowe, a ojciec, po podpaleniu kościoła – popełnił samobójstwo.

Warta odnotowania wśród laurów dla filmu jest wysoko oceniona gra czołówki polskich aktorów młodego pokolenia, wśród których należy wymienić Mateusza Damięckiego – nagrodzonego na Festiwalu Kina Niezależnego oraz nominowaną do tej nagrody w kategorii roli kobiecej – Marię Niklińską.

 

Komentarze