Do góry

Londyn i Dublin: Nowe połączenia z Lublina

19 września linia lotnicza Ryanair ogłosiła dwa połączenia z Portu Lotniczego Lublin. Od grudnia, za pośrednictwem tego przewoźnika, pasażerowie będą mogli polecić do Londynu (Stansted) i Dublina.

Rejsy Ryanaira rozpoczną się 17 grudnia. Z Lublina do Londynu samoloty będą latały trzy razy w tygodniu, do Dublina dwa razy.

Wg zapowiedzi linii na stronie internetowej przewoźnika można będzie od dzisiejszego popołudnia rezerwować bilety na loty z lubelskiego lotniska.

Sprzedaż pierwszych biletów zaczyna się od promocyjnej ceny 59 zł za bilet w jedna stronę (na loty od grudnia 2012r. do marca 2013r.) i potrwa do czwartku, do północy.

- Jestem bardzo zadowolony, że jeden z największych nisko-kosztowych operatorów będzie świadczył swoje usługi, korzystając z naszego lotniska. Wierzymy, że jest to bardzo ważny krok do dalszej współpracy, która z pewnością przyniesie korzyści dla naszego regionu i jego mieszkańców - podkreślił Grzegorz Muszyński prezes spółki Port Lotniczy Lublin.

Ryanair jest drugim przewoźnikiem, który będzie obsługiwał Port Lotniczy Lublin. W czerwcu br. Wizz Air ogłosił loty z Lublina do Oslo oraz Londynu (Luton). Prace nad siatką lotów z lubelskiego nadal trwają.

Oficjalne otwarcie Portu Lotniczego Lublin zaplanowane jest na II połowę listopada.

Komentarze