Do góry

Nowa grupa turystyczna w Szkocji założona przez Polkę

Edinburgh Walky Talky to grupa turystyczna na Facebooku, gdzie członkowie dzielą się unikalnymi miejscami, które odkryli w swojej okolicy. Została założona ponad rok temu przez polską fotograf – Dorotę Markowską.

Założycielka grupy przyznaje, że zdecydowany wzrost zainteresowania zaobserwowała w ciągu ostatnich paru miesięcy, kiedy ludzie zmuszeni byli zostać w domu i spacerować tylko po najbliższej okolicy. Do tej pory wiele osób jest jeszcze nieśmiałych aby dzielić się zdjęciami z wycieczek i jedynie obsewują poczynania innych. Pani Dorota poprzez swoje posty zachęca nowych członków do większej aktywności. Przez to powstała społeczność kilku set osób, które wzajemnie inspirują się do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Pani Dorota, która na co dzień zajmuje się fotografią rodzinną przyznaje, że pomysł dzielenia się z innymi zdjęciami ze swoich wyjazdów dojrzewał w niej od dawna.

Znajomi proponowali założenie bloga, kiedy opowiadałam im o nowych ciekawych miejscach, które odwiedziłam wraz ze swoją rodziną. Od zawsze lubiłam zwiedzać Europę, a Szkocja stała się idealnym miejscem do wielu lokalnych wycieczek. Moje córki też bardzo lubią jeździć z nami. Rzadko wracamy do tych samych miejsc. Jest tyle nowych do zobaczenia, że nie brakuje nam pomysłów.

Grupa prowadzona jest w języku angielskim, a jej członkowie to przedstawiciele wielu narodowości, którzy w większości mieszkają w Szkocji.

Dużo jest u nas matek z małymi dziećmi, które chcą odmiany podczas codziennych spacerów. Najbardziej mnie cieszy, że niektórzy z naszych członków wstawili zdjęcia z miejsc, w których jeszcze nie byłam. Zaczyna się małymi krokami realizować moje marzenia o grupie ludzi mieszkających w różnych miejscach, którzy dzielą się swoimi miejscami i korzystają z odkryć innych.

Aby dołączyć do grupy wystarczy kliknąć - Edinburgh Walky Talky

Aby zobaczyć więcej zdjęć Pani Doroty Markowskiej, wystarczy odwiedzić jej stronę – Dorota Markowska Photography

Komentarze 8

bus_37
Dundee
22 576 114
bus_37 Dundee 22 576 114
#124.07.2020, 11:30

Myslalem ze bedzie o Szkocki Outdoor, ktorzy oficjalnie z Polish-Scottish Cultural Project otworzyli Community Intrest Comapny, takie juz na powaznie.

Panie redaktorze naczelny?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#224.07.2020, 12:14

Grupa prowadzona jest w języku angielskim...

I juz 90% czytelnikow emito odpada, bo oni tylko ken aj off tumorol i aj hew problem z czyms tam...;)

omegan
8 155
omegan 8 155
#324.07.2020, 12:36

glupis robercik

nie sadz po sobie i swoim otoczeniu

mam.to.gdzies
734
#424.07.2020, 14:33

@2

chcesz powiedziec ze 90% aktywnych nickow na emito to twoje?

woow masz wyjatkowo "ciekawe" zycie...

a co do tematu jak dla mnie szkocja ma sporo ciekawych miejsc tylko niestety pogoda czesto powoduje ze trzeba zmieniac plany...

Weronikj
10
#828.07.2020, 15:53

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.

Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- www.lexlale.com.pl

i wyszukaj mnie po niku: Monik5 napisz do mnie i spotkajmy sie