Do góry

Polska firma kosmetyczna Inglot otwiera nowy sklep na Wyspach

Nowy sklep Inglota powstanie w Newcastle w centrum handlowym Eldon Square, obok butiku Swarovskiego. Będzie mierzyć ponad 100 metrów kwadratowych i da zatrudnienie dwunastu osobom. Wielkie otwarcie ma nastąpić 21 października.

Manadżerka sklepu Inglot w UK Jane Swarbrigg powiedziała: „Jesteśmy zachwyceni poszerzeniem naszej obecności w UK o północną Anglię. Lokalizacja w tętniącym nocnym życiem centrum miasta, z aktywną społecznością studencką, to świetny sposób na wprowadzenie naszej marki na rynek.”

600 sklepów w ponad 80 państwach

Inglot Cosmetics to jedna z najszybciej rozwijających się marek kosmetyków na świecie.

Założona przez Wojciecha Inglota firma powstała w 1983 roku na piętrze jednorodzinnego domu w Przemyślu. Jednym z pierwszych produktów, który trafił na polski rynek był dezodorant w sztyfcie VIP.

Ekspansję na zagraniczne rynki firma rozpoczęła w 2006 roku od otwarcia salonu w Montrealu w Kanadzie. W tej chwili posiada ponad 600 sklepów w ponad 80 państwach. Nowe butiki Inglota pojawiają się przy głównych ulicach miast i w najważniejszych sieciach handlowych. Poza sklepem w Londynie przy Oxford Street, najbardziej prestiżowe miejsca, gdzie można znaleźć Inglota to na przykład Times Square w Nowym Jorku, Via Del Corso w Rzymie i Queen Victoria Building w Sydney.

Komentarze 1

Detektor
1 358
Detektor 1 358
#112.10.2017, 08:30

Kolejny odgrzewaniec.?