Do góry

Prezent na Walentynki: Kwiaty, kosmetyki, kolacja, a może sesja zdjęciowa?

Przesyłka Pocztą Kwiatową®

Czy może być bardziej walentykowy prezent niż kwiaty dla bliskiej osoby? Dzięki Poczcie Kwiatowej® świeży bukiet może trafić w ręce waszej drugiej połówki nawet jeśli dzielą was setki kilometrów. Zamówić można zarówno klasyczne kwiaty, jak i kwiaty w pudełku (flower box), prezenty, czy bukiety owocowe. Do każdego bukietu dołączyć można spersonalizowane życzenia oraz słodycze, wino, pluszaki i inne upominki. Wysyłka odbywa się w dowolne miejsce w Polsce. Walentynkową ofertę znajdziecie na stronie Poczty Kwiatowej w zakładce Walentynki.

Romantyczna sesja zdjęciowa z drugą połówką

Ola Gostepska Photography proponuje walentynkowy prezent, który już na zawsze pozostanie z nami – fotografię. Ola jest doświadczonym i uznanym fotografem, więc każdy może mieć pewność, że zdjęcia będą nie tylko świetne technicznie, ale i wyjątkowe pod względem kompozycji. Wśród propozycji jest także fotografia ślubna. Sesje ślubne wykonywane są w stylu reportażowo – artystycznym z autorską obróbką i retuszem. Z okazji Walentynek Ola Gostępska oferuje 10-procentowy rabat za sesję. Warunkiem jest podanie hasła – “Emito”. Z propozycjami Oli Gostępskiej można się zapoznać zarówno na stronie internetowej, jak i na Facebooku.

Kolacja dla dwojga ze zniżką dla czytelników Emito.net

Smacznym i romantycznym prezentem będzie z pewnością kolacja w polskiej restauracji U Jarka w Glasgow. Oprócz kalsycznych dań kuchni polskiej, w specjalnym, walentynkowym menu znajdzie się m.in. pierś z kurczaka w sosie czekoladowym, kociołek na dziko (gulasz z jelenia) oraz inne smakowitości. Właściciele gwarantują miłą atmosferę oraz, na hasło „Emito.net”, zniżkę 10 proc. na dania z menu (zniżka nie obejmuje napojów alkoholowych). Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu 07756970306. Adres restauracji: 5 Parkgrove Terrace, G3 7SD Glasgow.

Doskonałe kosmetyki z apteki

Przyjemność ukochanej osobie można sprawić kupując jej kosmetyki. Właśnie taką propozycję ma AptekaZdrowie-24.pl. Można w niej nabyć duży asortyment nie tylko kosmetyków, ale także produktów leczniczych, suplementów diety, witamin i minerałów. Każdy kto wybierze prezent w aptece może liczyć na to, że zostanie on odpowiednio zapakowany. Z okazji Walentynek apteka dołącza także odpowiednią tematyczną kartkę, na której można wpisać życzenia dla wybranej osoby. Tekst życzeń należy umieścić w uwagach klienta podczas składania zamówienia. Prezent zostanie dostarczony przez firmę kurierską, zarówno w Polsce jak i w każdym innym kraju.