Do góry

Seminaria biznesowe dla Polaków

Październikowe seminaria biznesowe dla polskich przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii.

Od czasu rozszerzenia UE w 2004 roku, Wielka Brytania stała się idealnym miejscem do prowadzenia własnego biznesu dla dziesiątek tysięcy polskich przedsiębiorców. Brytyjsko-Polska Izba Handlowa aktywnie angażuje się w środowisku polskich przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii, którzy przyczyniają się do rozwoju brytyjskiej gospodarki.

Już po raz czwarty w tym roku Brytyjsko-Polska Izba Handlowa gromadzi polskich przedsiębiorców ze Szkocji i północnej Anglii w celu omówienia kwestii leżących we wspólnym interesie rozwijających się firm. Tematem przewodnim seminarium w Glasgow będzie poszukiwanie nowych klientów uwzględniając kontrakty publiczne oraz prywatne.

Paulina Wallace reprezentująca Urząd Miasta Glasgow, przybliży uczestnikom spotkania możliwości pozyskania kontraktów publicznych podczas Glasgow Commonwealth Games 2014. Z kolei David Atkinson podzieli się informacjami na co zwrócić uwagę, jeśli chcemy sprzedawać swoje usługi innym firmom brytyjskim. Zaprosiliśmy także przedstawicieli firm, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w pozyskiwaniu klientów oraz przygotowywaniu wycen handlowych.

Seminarium w Manchester będzie idealną okazją do zapoznania się z możliwościami finansowania biznesu przez wykorzystanie dostępnych dotacji publicznych, lokalnych funduszy i kredytów bankowych.

Podczas spotkania, będziemy gościć Mark'a Whitaker'a, który pracował dla takich banków, jak National Australia Bank czy Santander. Jako były bankowiec, Mark doskonale zna procedury bankowe. Podczas seminarium podzieli się z nami praktycznymi informacjami na co banki zwracają uwagę podczas przyznawania kredytu dla firm oraz jak negocjować z bankiem warunki kredytów i pożyczek.

Oprócz dostarczenia praktycznej wiedzy biznesowej, seminaria będą także okazją do poznania innych przedsiębiorców oraz wymiany wizytówek. Sesja networkingowa rozpocznie się tzw. speed-networkingiem, podczas którego każdy będzie miał możliwość przedstawienia w ciągu 30 sekund siebie oraz swojego biznesu pozostałym uczestnikom. Następnie zapraszamy do rozmów przy lampce wina. Prosimy o zabranie ze sobą dużej ilości wizytówek!

Seminaria w skrócie:

Glasgow

 • Temat spotkania: Wykorzystaj potencjał szkockiego rynku,
 • 24 października 2012, godzina 17:00-22:00,
 • Adres: 29 Private Members Club - 29 Royal Exchange Square, Glasgow, G1 3AJ,
 • Spotkanie będzie okazją m.in. do zapoznania się z możliwościami pozyskania kontraktów publicznych przez polskie firmy podczas Glasgow Commonwealth Games 2014,
 • Rejestracja będzie odbywać się drogą elektroniczną - liczba miejsc jest ograniczona.

Manchester

 • Temat spotkania: Polscy przedsiębiorcy w podboju angielskiego rynku,
 • 25 października 2012, godzina 14:30-20:00,
 • Adres: The Britannia Hotel, Portland Street, Manchester, M1 3LA,
 • Tematem przewodnim będzie poszukiwanie środków na założenie oraz rozwój biznesu, z uwzględnieniem dostępnych funduszy lokalnych, dotacji publicznych oraz kredytów bankowych,
 • Rejestracja będzie odbywać się drogą elektroniczną - liczba miejsc jest ograniczona.
 • Rejestracja online: www.picklemedia.com/eventpl

  Komentarze