Do góry

SING this SPRING

Zapraszamy serdecznie w czwartek 21 marca 19:30 - 21:00 na próbę pilotową nowego, trochę zwariowanego, projektu wokalnego SING this SPRING.

Wiadomość z ostatniej chwili - koncert finałowy został przeniesiony na 27 kwietnia. Więcej szczegółów podamy wkrótce. Organizatorzy bardzo przepraszają za zmiany.

 • w piątek wieczorem (5 kwietnia 19:30), zajęcia potrwają;
 • w sobotę (6 kwietnia 9:00 - 13:00 oraz 15:30 - 19:00 ) i zakończą się.
 • KONCERTEM FINAŁOWYM o godz.19.00 - WSTĘP WOLNY

  Śpiewanie harmoniczne, w układzie 3 głosowym, autorskie, nowatorskie aranżacje wokalne, żywe instrumenty, doświadczeni muzycy prowadzący, doskonałe lokalizacje.

  Pomysł zrodził się z myślą o Grupie Wokalnej RockStreet Academy - Choir Adventures, której członkowie przechodzili od października 2012 przez kilkunastotygodniowy, bardzo intensywny trening wokalny.

  Dlaczego piątek wieczorem i aż cala sobota?

  Chcemy zaśpiewać koncert w sobotę, a później jeszcze jeden w maju. Istniejąca Grupa Wokalna nie miała jeszcze próby od zakończenia ostatniego gospelowego projektu. Pilot pozwoli wstępnie się zapoznać, a piątek i cała sobota pozwolą na:

  • przypomnienie i dalsze potrenowanie większej ilości materiału;
  • dołączenie do Grupy, wszystkich, którzy śpiewali, śpiewają, albo chcieliby wreszcie zacząć.

  Duża ilość wyśmienitej atmosfery, żartów i dobrej kawy - gwarantowana :)

  Koszty:

  Cały Projekt przebiega na zasadach non-profit.

  Czwartkowy PILOT i KONCERT FINAŁOWY wjazd za friko, czapkę gruszek, lub stare dobre polskie frugo dla dyrygenta pod stołem.

  Piątkowo-sobotni blok - wstęp wolny, o ile zgodzisz się z poniższym:

  (Piątkowo - Sobotni główny blok Warsztatów projektowaliśmy by przebiegał w jak najlepszej atmosferze, w doskonale przygotowanych do tego wnętrzach, w centralnych łatwych do osiągnięcia dla wszystkich lokalizacjach. Poprosiliśmy o pomoc doskonale wykształconych i doświadczonych Muzyków, no i zabierze to.

  Prowadzimy stronę internetowa, drukujemy materiały, będzie kawa (ciasta i ciasteczka na pewno upieczecie sami. Tego typu projekty kosztują na rynku ok £5 za godzinę. Ten projekt w sumie potrwa 13,5 godziny także jego wartość rynkowa to £67. Godzina lekcji wokalu z profesjonalista w Edynburgu to ok £25.

  My sugerujemy donacje £20 za piątkowo - sobotni blok. Jeśli zdecydujecie, że chcecie dołożyć się mniej, lub więcej, też będzie super.

  A że często się ludzie martwią o 2 rzeczy, to od razu uspokajam: nikt nie będzie kazał ani czytać nut, ani śpiewać solo (no chyba ze się ktoś uprze, ze chce, to nie będziemy bronić :)

  Przyjść może każdy także jeśli znasz kogoś kto się zastanawia, tak śpiewa bo lubi, albo ktoś mu nagadał bzdur, że nie powinien śpiewać i tak w sumie to się waha (czy tak się pisze waha?) to to jest sympatyczny sposób żeby przyjść i posłuchać, jeśli się nie ma jeszcze pewności, czy się chce pośpiewać (w sumie zawsze to dobra kawa i ciastko z b.dobrą muzyką na żywo za darmochę :):). Może być nie mówiący po polsku kolega/koleżanka (będzie prowadzenie dwujęzyczne)

  PS.2: Więcej info na stronie i załączonym plakacie www.rockstreetacademy.com
  PS.3: jeśli na stronie nie ma więcej informacji, znaczy to, że zasnąłem na klawiaturze.

  Komentarze 1

  AmadeuszMozArt
  221
  #121.03.2013, 09:26

  swietny projekt, postaram sie przyjechac, mam kilka km ale jesli nic na przeszkodzie nie stanie to bede. Gratuluje pomyslu !

  Pozdrawiam