Do góry

„Single i remiksy” - SPEKTAKL ODWOŁANY

MIXER Media Group Ltd. poinformował, że z powodu „braku zainteresowania” odwołał spektakle pt. „Single i remiksy”, które były planowane na 27.05.2017 na godz. 17:00 i 20:15.

W komunikacie przesłanym przez MIXER Media Group Ltd. można przeczytać:

„Organizacja spektaklu teatralnego wiąże się z ogromnymi kosztami, które ponosimy aby sztukę sprowadzić na Wyspy Brytyjskie. Niestety sprzedaż biletów nie pokryła nawet połowy tych kosztów. Nie mamy więc wyjścia i musimy odwołać oba spektakle.

Wszystkie koszta związane z zakupem biletów zostaną zwrócone. Będzie to wyglądało następująco. Jako firma organizująca duże wydarzenia kulturalne obowiązuje nas inna umowa z firmą PayPal. Po ustaleniach z firmą PayPal, zwrot kosztów rozpocznie się od dnia 27.05.2017 i potrwa do 01.07.2017.

Będziemy więc systematycznie oddawać pieniądze każdej osobie która zakupiła bilety na spektakl, w kolejności zakupu”.

Przypomnijmy, że spektakl już raz został przełożony z powodu choroby jednego z aktorów.

Kogo nie zobaczymy w Edynburgu?

„Single i remiksy” to spektakl autorstwa Marcina Szczygielskiego. Jego reżyserem jest znany aktor Olaf Lubaszenko. Na scenie w Edynburgu mieli wystąpić Weronika Książkiewicz, Katarzyna Maciąg, Lesław Żurek oraz Wojtek Medyński.

Sztuka Marcina Szczygielskiego to komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli. Przechwalających się swoją niezależnością, a tak naprawdę stających się niewolnikami kariery.

Spektakl „Single i remiksy”. Fot. Materiały prasowe

Komentarze 2

kacper5592
4
#127.05.2017, 16:45

Takie rzeczy tylko są możliwe jak organizacja zajmują się polaczki z tzw dobrej zmiany. Odkąd pieprzony pisuar rządzi wszystko się pieprzy.

SzpakMarceli
2
#229.06.2017, 00:28

Czy wiadomo co ze zwrotami za bilety??

Probowalem sie skontaktowac z mixerradio w tej sprawie ale jak dotad bezskutecznie...