Do góry

Uniwersytet Coventry otworzy filię w Polsce

Władze Uniwersytetu Coventry brały pod uwagę różne ośrodki akademickie w Polsce, zdecydowały jednak, że swoją najnowszą filię otworzą we Wrocławiu – informuje coventry.ac.uk.

Filia Coventry University będzie pierwszą tego typu zagraniczną placówką w Polsce. W planach jest również możliwość wymiany studenckiej z innymi brytyjskimi jednostkami należącymi do Grupy Coventry University zlokalizowanymi w Coventry, Scarborough i Londynie.

Uczelnia ma oferować kursy w zakresie przedmiotów zawodowych i technicznych na studiach stacjonarnych i zaocznych, początkowo dla 300 studentów. Wszystkie zajęcia prowadzone będą w języku angielskim, a ich absolwenci otrzymają dyplom Coventry University.

Programy będą obejmować poziom studiów licencjackich w dziedzinie biznesu, cyberbezpieczeństwa i IT, inżynierii, hotelarstwa i turystyki. Przedstawiciele uczelni uznali je jako jako najbardziej rozwojowe w regionie dolnośląskim.

Nauka we wrocławskiej filii będzie oparta na niepełnym wymiarze godzin, co ułatwi studentom pracę pozwalającą na finansowanie studiów.

Uczelnia planuje bliską współpracę z firmami z Dolnego Śląska, co pozwoli wypracować taki model edukacji, który zwiększy szanse zatrudnienia.

Komentarze 2

Profil nieaktywny
panalberiko
#109.08.2018, 21:17

Uczelnia planuje bliską współpracę z firmami z Dolnego Śląska, co pozwoli wypracować taki model edukacji, który zwiększy szanse zatrudnienia.

ok - czyli ja sare wplacam teraz a oni w tym czasie sie rozsiada w fotelech i zaczna "wypracowywac model edukacji", ktory zwiekszy moje szanse.

sounds like a cracking deal :)

happy Tuesday everyone!

Profil nieaktywny
izabelinda35
#210.08.2018, 09:40

Wg listy szanghajskiej w pierwszej 500 na świecie jest 38 uniwersytetów z Wielkiej Brytanii. Nie ma wśród nich szkoły reklamowanej w tym tekście. Dobre uczelnie nie zakładają filii w tak zacofanych krajach jak Polska.