Do góry

Wizz Air jeszcze nie wznowi lotów do Polski

„120 proc. pierwotnej wartości rezerwacji zostanie automatycznie przesłane na konto klienta Wizz Air do wykorzystania przez kolejne 24 miesiące na produkty i usługi Wizz Air. Pasażerowie mogą również wybrać zwrot pieniędzy – co zajmie więcej czasu – i będą informowani w osobnej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną o koniecznych krokach do otrzymania przelewu bankowego lub przelewu na kartę” – czytamy na stronie Wizz Air.

Przewoźnik zapewnił, że w tym drugim przypadku klienci mogą ubiegać się o zwrot 100 proc. pierwotnej wartości rezerwacji. „Pasażerowie, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem agencji – włącznie z internetowymi biurami podróży – powinni skontaktować się z firmą, w której wykupili bilety” – podała linia.

Wizz Air przeprosił za niedogodności związane z zakazem podróży i jednocześnie podkreślił, że „bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pasażerów oraz załogi jest priorytetem linii”.

Węgierski przewoźnik, podobnie jak wszyscy inni, zawiesił loty do i z Polski po decyzji władz RP o zamknięciu granic z powodu pandemii koronawirusa. Stało się to 15 marca.

Komentarze 2