Do góry

Zespół "Negatyw" zagra w Londynie

W ramach trasy koncertowej "Virus Autumn Eurotour 2011" zespół zagra 24 listopada w Londynie. Patronem koncertu jest Emito.net

Zespół Negatyw, powstał na Śląsku w drugiej połowie 1998 roku. Pierwsza płyta "Paczatarez" grupy trafia do sklepów 4 marca 2002 roku. Krążek zawierał m.in. przebojowy "Amsterdam".

Jeszcze przed nagraniem drugiego studyjnego albumu, Negatyw bierze udział w pierwszej edycji festiwalu TOP TRENDY. Pod koniec 2003 roku zespół wydał swój drugi krążek "Pamiętaj".

Za jego produkcję muzyczną odpowiadał Leszek Biolik, basista zespołu Republika. Pierwszy singiel promujący tę płytę "Mam to co chciałem", przez ponad 3 tygodnie utrzymywał się na pierwszym miejscu najczęściej emitowanych piosenek, w lokalnych stacjach radiowych na terenie całego kraju.

W kwietniu 2006 roku kolejny album "Manchester" otrzymał nominację do Superjedynek w kategorii "płyta alternatywna". 2 czerwca zespół zagrał na dużej scenie w Opolu.

Zespół ma już materiał na czwartą płytę. To 11 melodyjnych, rockowych utworów nagranych po polsku. Podczas całej sesji nagraniowej w studio była obecna kamera, która oddała klimat towarzyszący zespołowi podczas nagrywania w godzinnym filmie dokumentalnym (w systemie HD).

Film pojawi się na dołączonej do albumu płycie DVD zawierającej również pełen koncert NEGATYWU w Chorzowskim Planetarium oraz film dokumentalny rejestrujący pracę techniki operatorów kamer i zespołu nad koncertem.

Kiedy
24.11.2011 godz. 20

Bilety
£12 (w przedsprzedaży) £15 (w dniu koncertu)

Dostępne online:
www.ticketweb.co.uk
www.ticketpro.pl

Oraz bez dodatkowych opłat:
Polsmak
39 Ball’s Pond Rd,
N1 4BW

Więcej informacji:
www.megayoga.co.uk
www.facebook.com/megayoga

Gdzie
Rhythm Factory
16-18 Whitechapel Rd,
London
E1 1 EW

Komentarze