Do góry

Agnieszka Chylińska – trasa koncertowa

Gdzie?

Londyn, Manchester

Kiedy?

09-10.05.2020


Do wygrania są cztery zaproszenia na koncerty Agnieszki Chylińskiej w Manchesterze, Londynie i Dublinie.

Aby wziąć udział w losowaniu należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest tytuł albumu Agnieszki Chylińskiej wydanego w 2018 roku?

Wiadomość z odpowiedzią należy przesłać na adres emailowy: konkurs@emito.net. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Agnieszka Chylińska”. W treści (poza odpowiedzią na pytanie) trzeba podać: swoje imię i nazwisko, miejsce koncertu oraz numer telefonu, na który zadzwonimy w przypadku wygranej. Na zgłoszenia czekamy do godz. 12:00, 30.04.2020 r.

Agnieszka Chylińska – „WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!” - 25 - lat na scenie.

Tak o trasie mówi Agnieszka Chylińska:

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie.

Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać. Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis”.

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów. Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest Wam dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu.

Kiedy: 09-10.05.2020

Gdzie: Manchester, Londyn, Dublin

Komentarze 1

Delirium
18 639
Delirium 18 639
#113.05.2020, 19:26

I jak było na koncercie?