Do góry

Film „Kobieta Sukcesu” (KONKURS)

Gdzie?

Wielka Brytania

Kiedy?

23.03.2018 - 25.03.2018


Uwaga: konkurs! Do wygrania dwie podwójne wejściówki na seans w wybranym mieście. Aby się zgłosić, wystarczy wysłać wiadomość e-mail pod adres konkurs@emito.net, w tytule wpisując hasło „Kobieta Sukcesu”, a w treści podając imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz datę seansu i wybrane kino. Pełną listę kin i seansów można znaleźć na ukfilmy.pl.

Główną bohaterką filmu jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce.

W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów. Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na miłość? „Kobieta sukcesu” to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najcenniejsze.

Komentarze