Do góry

Film „Proceder” w kinach Wielkiej Brytanii

Gdzie?

Wielka Brytania

Kiedy?

od 29.11.2019


Do wygrania są dwa zaproszenia na film „Proceder”.

Aby wziąć udział w losowaniu, należy wysłać wiadomość na adres emailowy: konkurs@emito.net. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Proceder”. W treści trzeba podać: swoje imię i nazwisko, nazwę kina, miejscowość, datę i godzinę seansu oraz numer telefonu, na który zadzwonimy w przypadku wygranej. Na zgłoszenia czekamy do godz. 12:00, 20.11.2019 r.

Wejściówki na film wylosowali Katarzyna i Arkadiusz. Gratulujemy!

Lista kin znajduje się na stronie ukfilmy.pl

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem - pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.

W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Krzysztof Kowalewski, Gabriela Muskała, raperzy: Marcin Gutkowski (KALI), Vienio (MOLESTA EWENEMENT), Michał Buczek (Z.B.U.KU), Bajorson oraz Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn.

Komentarze