Do góry

Film „Volta” Juliusza Machulskiego w brytyjskich kinach

Gdzie?

Wielka Brytania i Irlandia Płn.

Kiedy?

08.09.2017 - 14.09.2017


Uwaga – konkurs!

Do wygrania jedno podwójne zaproszenie na seansu filmu „Volta” w Szkocji, Anglii lub Irlandii Płn. w wybrany dzień.

Aby wziąć udział w konkursie należy przysłać zgłoszenie na adres emailowy: konkurs@emito.net. W tytule prosimy wpisać „Volta”, a w treści podać dzień i miasto, w którym chcecie obejrzeć film, swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, na który zadzwonimy w przypadku wygranej. Na zgłoszenia czekamy do 05.09.2017 r. Chęć udziału w konkursie można także zgłaszać na Facebooku, podając w wiadomości na Messengerze wszystkie niezbędne dane.

Lista miejscowości, dat i godzin seansów dostępna jest na stronie kin Odeon pod linkiem: www.odeon.co.uk/volta.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się 6 września – ponieważ dane zwycięzców musimy przekazać organizatorom najpóźniej do 7 września, prosimy o sprawdzanie skrzynek i odbieranie telefonów tego dnia!


Henryk Kwinto z „Vabank” i „Vabank II”, Jurek Kiler, Cuma z „Vinci”, Melania i Anton z „AmbaSSady”, Johnny Pollack z „Deja vu”, Roman Natorski z „V.I.P.”, Tomasz Adamczyk z „Pieniądze to nie wszystko” – do grona tych nieśmiertelnych postaci kina dołącza Bruno Volta, tytułowy bohater najnowszego filmu Juliusza Machulskiego, w którego wciela się Andrzej Zieliński. Jak mówi reżyser, Bruno to archetyp Polaka „kierownika kuli ziemskiej”, któremu nikt nie podskoczy, bo wszystko wie najlepiej, a w rzeczywistości w lukach w wykształceniu i obyciu zmieściłby się Pałac Kultury.

Film „Volta” w reżyserii Juliusza Machulskiego wyświetlany będzie w wybranych kinach sieci Odeon UK od 8 września 2017 na terenie Anglii, Szkocji i Irlandii Płn.

Więcej informacji i godziny wyświetlania seansów na stronie sieci kin Odeon: www.odeon.co.uk/volta.

Komentarze