Do góry

Kamil Bednarek z zespołem: tour po UK

Gdzie?

Anglia, Szkocja

Kiedy?

28.04.2017 - 30.04.2017


Uwaga – konkurs!

Do wygrania są trzy pojedyncze wejściówki na koncert Bednarka w Edynburgu 30 kwietnia.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przysłać zgłoszenie na adres emailowy: konkurs@emito.net. W tytule trzeba wpisać „Bednarek”, a w treści podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, na który zadzwonimy w przypadku wygranej. Na zgłoszenia czekamy do 12:00 w dniu 25.04.2017 r.

Kamil Bednarek z zespołem wraca do Wielkiej Brytanii na trzy koncerty pod koniec kwietnia:

Wstęp dla osób powyżej 14 roku życia (poniżej 16 lat tylko z dorosłym opiekunem; kluby mogą poprosić o okazanie ID przy wejściu)

Bilety: przedsprzedaż w cenie £25 + booking fee lub £30 w dniu koncertu.

O wykonawcy

Bednarek Band Rok 2008 – powstaje zespół Star Guard Muffin, którego pierwszym wydawnictwem była epka zatytułowana „Ziemia Obiecana”. Zespół zdobył popularność w 2010 roku dzięki telewizyjnemu programowi „Mam Talent” i sukcesowi odniesionego w nim przez Kamila Bednarka – wokalistę, kompozytora, autora tekstów i multiinstrumentalisty.

Wydany w tym okresie debiutancki album StarGuardMuffin „Szanuj” uzyskał status podwójnej platyny. W 2011 roku StarGuardMuffin gościli na Jamajce i efektem sesji nagraniowej w studio Tuffb Gong rodziny Marley był maxisingiel „Jamaican Trip”, gdzie wśród gości pojawiają się m.in. Capleton, Stephen Newland (Rootz Underground), Dean Fraser, The Tamlins czy muzycy zespołu Shaggy’ego. W 2012 roku po zmianach w składzie narodził się zespół BEDNAREK, który nagrał wysoko ocenianą płytę „Jestem…”, która utrzymywała się w zestawieniu OLiS ponad 12 miesięcy, a po upływie roku od wydania ponownie zajęła pierwszą pozycję. Rok później ukazał się suplement zawierający remixy oraz dubowe i koncertowe wersje. W roku 2013 zespół BEDNAREK zwyciężył w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej. W 2014 na rynku pojawiło się wydawnictwo koncertowe DVD/CD z Przystanku Woodstock. Rok 2015 to album „Oddycham”, zrealizowany m.in. w Tuff Gong Studio z gościnnym udziałem światowych gwiazd reggae jak Alborosie, Junior Kelly czy Dean Fraser. Płytę promują single „List”, „Euforia” i „Sailing”.

Komentarze