Do góry

Koncert Sławomira w Edynburgu

Gdzie?

Edynburg

Kiedy?

09.12.2018


Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na koncert Sławomira w Edynburgu.

Aby wziąć udział w losowaniu należy przysłać wiadomość na adres emailowy: konkurs@emito.net. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Sławomir”. W treści trzeba podać: swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, na który zadzwonimy w przypadku wygranej.

Na zgłoszenia czekamy do 06.12.2018 r. do godz. 12:00.


Sławomir mówi o sobie, że jest twórcą nowego gatunku muzycznego – Rock Polo, czyli połączenia muzyki tanecznej z rockowym brzmieniem. Swoją karierę muzyczną i warsztat szlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center (Long Island USA) pod okiem Roberta Wilsona. Jednocześnie dorabiał u kolegi w firmie windykacyjnej „Maczeta” oraz dawał koncerty dla kierowców trucków, wśród których zyskał ogromną popularność.

Po powrocie do Polski wszystkie uciułane dolary przeznaczył na pierwszy teledysk pt. „Megiera”. W teledyskach Sławomira występili m.in.: Małgorzata Socha, Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Witold Dębicki oraz legendarna Grupa Vox.

Aktualnie Sławomir kontynuuje trasę koncertową promującą debiutancki album. Oprócz wielu koncertów w Polsce, odwiedzi też fanów w Europie.

Kiedy: 09.12.2018, godz. 20:00

Gdzie: The Liquid Room, 9C Victoria St, Edynburg EH1 2HE

Bilety: £32, będą dostępne w większości polskich sklepów

Komentarze