Do góry

Koncert zespołu Ga Ga Zielone Żabki (KONKURS!)

Gdzie?

Edynburg

Kiedy?

17.09.2017


Uwaga - Konkurs!

Do wygrania jest podwójne zaproszenie na koncert zespołu Ga Ga Zielone Żabki, który 17 września odbędzie się w The Bongo Club w Edynburgu.

Aby wziąć udział w konkursie należy przysłać zgłoszenie na adres emailowy: konkurs@emito.net. W tytule trzeba wpisać „Ga Ga Zielone Żabki”, a w treści podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, na który zadzwonimy w przypadku wygranej. Na zgłoszenia czekamy do 21.05.2017 r.

Fot. Materiały prasowe

Koncert zespołu Ga Ga Zielone Żabki jest częścią trasy koncertowej z okazji 30-lecia działalności scenicznej. W Edynburgu ekipa wystąpi w specjalnej stylistyce i zagra swoje kultowe utwory.

Zielone Żabki i GA-GA to dwa zespoły, które na przełomie lat 80. i 90. namieszały sporo w polskiej niezależnej scenie muzycznej, głównie za sprawą festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec - wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów.

Supportem dla Ga Ga Zielonych Żabek będzie zespół reggae Czapa Band, stworzony w 2012 roku w Londynie przez Daniela Czapskiego. Atrakcją będzie też z pewnością Drum Show - edynburska grupa polskich bębniarzy.

Bilety: Przedsprzedaż: £10+ service charge do kupienia od 17 kwietnia na stronie eventbrite.co.uk oraz w kasie £15.

Promocja: Kupując minimum 5 biletów otrzymuje się jedną podwójną wejściówkę gratis! 7 biletów można nabyć w cenie 5!

Kiedy: 17.09.2017

Gdzie: The Bongo Club, 66 Cowgate, Edynburg EH1 1JX

Komentarze