Do góry

Koncerty O.S.T.R. i Hades w Edynburgu

Gdzie?

Edynburg

Kiedy?

10.09.2017


Uwaga – konkurs!

Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncerty gwiazd hip-hopu – O.S.T.R. i Hades w Edynburgu 10 września.

Aby wziąć udział w konkursie należy przysłać zgłoszenie na adres emailowy: konkurs@emito.net. W tytule trzeba wpisać „OSTR/Hades”, a w treści podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, na który zadzwonimy w przypadku wygranej. Na zgłoszenia czekamy do 5 września 2017 roku.


O.S.T.R., czyli Adam Ostrowski, po swoim osobistych przeżyciach związanych z poważną chorobą, paradoksalnie nabrał jeszcze większego rozpędu nagrywając w 2016 roku kolejny album „Życie po śmierci”. Płyta sprzedała się w Polsce w nakładzie przekraczającym 100 tysięcy egzemplarzy. W tym roku nagrał koncertowy album „Autentycznie”.

Nową płytę ma też na swoim koncie Hades. Wydany w tym roku album „Światło” zebrał bardzo dobre recenzje wśród fanów. Swoją cegiełkę dołożyli do tego zapewne holenderscy producenci z Killing Skills, którzy odpowiedzialni są za warstwę muzyczną płyty.

Obaj raperzy zagrają dwa osobne koncerty ze swoim materiałem, co nie oznacza, że nie usłyszymy czegoś z ich wspólnego albumu HAOS.

Kiedy: 10.09.2017, drzwi otwarte od 19:00, początek koncertu o 20:00.

Gdzie: La Belle Angele, 11 Hastie’s Close, Edinburgh, EH1 1HJ

Bilety: £20 w przedsprzedaży do nabycia na stronach: bilety24.uk i bileter.co.uk

oraz

w sklepach: Taste of Europe - 106 b Dalry Rd, Eh11 2DW Edynburg; Taste of Poland - 360 Leith Walk, EH65BR Edynburg; Azazel Tatoo - 160 Gorgie Rd, Edynburg EH11 2NT.

Wstęp na imprezę wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Informacja: daniel.xsidemusic@gmail.com

Komentarze