Do góry

Kongres Polskich Przedsiębiorców w Londynie

Gdzie?

Londyn

Kiedy?

10.11.2017


Od 2014 roku stowarzyszenie polskich przedsiębiorców w UK Polish Business Link organizuje coroczny Kongres Polskich Przedsiębiorców w Londynie, który gromadzi prawie 200 firm prowadzonych przez Polaków działających w różnych branżach. 

W zeszłym roku na Kongresie PBLink obecni byli m.in. Kasia Madera z telewizji BBC, Ambasador RP Arkady Rzegocki i Izabella Kamińska.

Tematyka całodniowego spotkania dotyka takich zagadnień jak dostępne w UK dofinansowania na rozwój działalności, środki finansowania start-upów, programy wspierające działania przedsiębiorców czy też uczestnictwo firm w kontraktach publicznych. Uczestnicy Kongresu mają niepowtarzalną okazję, by zdobyć praktyczną wiedzę nt. samorozwoju z zakresu zarządzania biznesem, jak również skutecznego marketingu – tak ważnego w aspekcie dotarcia z ofertą do brytyjskiego (i nie tylko) konsumenta.

W zeszłym roku na Kongresie PBLink obecni byli m.in. Kasia Madera z telewizji BBC, Ambasador RP Arkady Rzegocki i Izabella Kamińska.

Podczas wydarzenia swoimi doświadczeniami dzielą się także przedsiębiorcy, których działania na Wyspach już zaowocowały sukcesem. Będąca integralną częścią Kongresu sesja networkingowa natomiast jest niepowtarzalną okazją do nawiązania między uczestnikami bezcennych kontaktów biznesowych. #BizCongressPL

Kiedy: 10.11.2017 (piątek), 09:00 – 20:00

Gdzie: NatWest (RBS Building), 280 Bishopsgate, Londyn EC2M 4RB

Program i rejestracja online: w cenie od £30 do £50 (+VAT) do nabycia na stronie www.pblink.co.uk/congress2017

Komentarze