Do góry

Nowe nabory do polonijnych szkółek piłkarskich

Gdzie?

Wielka Brytania

Kiedy?

01.04.2017 - 31.05.2017


Od kwietnia trwa nabór do największej sieci polonijnych szkółek piłkarskich Football Academy UK. Zgłosić może się każde dziecko, zarówno dziewczynki, jak i chłopcy.

Football Academy UK. Fot. Materiały prasowe

Football Academy UK liczy w tej chwili ponad 20 ośrodków na terenie Anglii.

Sprawdź listę lokalizacji szkółek

Treningi piłki nożnej w FA UK prowadzone są w języku polskim – dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Nie ma selekcji, co oznacza, że do szkółek może dołączyć każde chętne dziecko.

Zapisy do oddziałów FAUK odbywają się za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej fauk.pl.

Ogólnokrajowy charakter turniejów i innych wydarzeń sportowych stwarza niepowtarzalną okazję dla dzieci i rodziców do integracji w polonijnym środowisku.

FA UK jest jednym z projektów Football Academy – największej sieci szkółek piłkarskich dla dzieci w Polsce, liczącej ponad 150 oddziałów, w których trenuje kilkanaście tysięcy zawodników i zawodniczek.

Osoby, które chciałyby prowadzić szkółkę piłkarską FA UK na terenie Wielkiej Brytanii proszone są o kontakt: manager FAUK, Maciej Kamrowski, mail: maciej@fauk.pl, tel.: +48 519 364 344

Komentarze