Do góry

Polska komedia „PolandJa” w kinach w Wielkiej Brytanii

Gdzie?

Wielka Brytania i Irlandia

Kiedy?

21.04.2017 - 27.04.2017


Uwaga – konkurs!

Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia do kina na polską komedię pt. „PolandJa”. Film będzie pokazywany w kinach od 21 do 27 kwietnia.

Aby wziąć udział w konkursie należy przysłać zgłoszenie na adres emailowy: konkurs@emito.net. W tytule trzeba wpisać „PolandJa”, a w treści podać swoje imię i nazwisko, miasto, w którym zamierza się pójść na seans oraz numer telefonu, na który zadzwonimy w przypadku wygranej. Na zgłoszenia czekamy do 19.04.2017 r.

„PolandJa” to komedia przedstawiająca współczesną Polskę w czasach rozwijającego się multikulturalizmu. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają pasmo zabawnych perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. Jest śmiesznie, wzruszająco, a dwuznaczne sytuacje bawią do łez.

Ukazany w krzywym zwierciadle obraz Polski jest punktem wyjściowym do refleksji nad kondycją współczesnego społeczeństwa w naszych trudnych, lecz również ciekawych czasach.

Film “PolandJa” wyświetlany będzie w sieci kin Cineworld Cinemas w następujących miastach:
Aldershot, Ashford, Ashton-under-Lyne, Basildon, Bexleyheath, Birmingham - NEC, Bolton, Bradford, Bristol, Broughton, Burton, Cardiff, Cheltenham, Crawley, Dublin, Dundee, Edinburgh, Enfield, Feltham, Glasgow, Gloucester, Harlow, Hemel, Hempstead, High Wycombe, Hull, Huntingdon, Ilford, Ipswich, Luton, Middlesbrough, Northampton, Nottingham, Poole, Rugby, Runcorn, Sheffield, Southampton, Stockport, Stoke, Swindon RC, Telford, Wandsworth, Wembley, WIQ, Wolves, Wood Green.

Komedia “PolandJa”. Fot. Materiały prasowe

Komentarze