Do góry

Polski Networking Budowlany podczas London Build Expo 2017

Gdzie?

Londyn

Kiedy?

26.10.2016


London Build Expo jest to jeden z największych eventów budowlanych w Londynie i Wielkiej Brytanii. W zeszłym roku targi odwiedziło ponad 12 tysięcy osób oraz 150 wystawców.

Polskie firmy budowlane w Wielkiej Brytanii zdobyły ogromną reputację wśród brytyjskich klientów: stosunek jakości do ceny, solidne wykonanie, terminowość realizacji projektów i postawa, że „wszystko da się zrobić” grają na ich korzyść. Z myślą o polskich i brytyjskich przedsiębiorcach z sektora budowlanego, organizacja zrzeszająca polskie biznesy na Wyspach PBLink przy współpracy z London Build Expo 2017 serdecznie zaprasza na networking podczas tegorocznych targów budowlanych w Londynie.

Spotkanie jest dedykowane wszystkim tym, którzy działają w branży budowlanej: od architektów, deweloperów, podwykonawców po producentów i importerów materiałów budowlanych. Wśród dedykowanych sesji znajdujś się m.in.:

  • Off-site Construction Summit

  • Fire Safety Summit

  • Sustainability Summit

  • Interior & Fit Out zone

  • Women in Construction.

Format Networkingu

Po krótkim przywitaniu uczestnicy będą mieli okazję do poznania innych gości i wymiany wizytówek. Wszyscy uczestnicy będą mogli wygrać możliwość przedstawienia swojego biznesu innym uczestnikom pod koniec sesji networkingowej. Pierwsze 10 osób zostanie wylosowanych w konkursie wizytówkowym.

Uczestnictwo jest darmowe, jednak liczba biletów na networking jest ograniczona. Rejestracji można dokonać na stronie pblink.co.uk/buildexpo, wpisując się na sesję networkingową PBLink (Polish Business Link Construction Group Networking Event).

Kiedy: 26.10.2017 (czwartek), 14:00 - 15:00

Gdzie: Olympia London, Architects Lounge, Hammersmith Rd W14 8UX.

Komentarze