Do góry

Sylwester 2018 w Edynburgu z Wee Dub

Gdzie?

Edynburg

Kiedy?

31.12.2018


Tegoroczny Wee Dub odbędzie się w dwóch klubach - La Belle Angele i sąsiadującym z nim The Mash House, w legendarnej części edynburskiej starówki Hasties Close, nieopodal Cowgate.

Wśród zaproszonych wykonawców, gwiazdą imprezy będzie Dreadsquad, łódzki producent muzyki reggae i hip hop, znany również na Wyspach z wielu świetnych występów. Wraz z nim na scenie zobaczymy wokalistkę Dub Princess.

Nie zabraknie też specjalnego gościa z południowego Londynu - DJ Wrongtom, kojarzonego bardziej ze swojej pracy w studio nagraniowym. Dj Wrongtom współpracował z takimi artystami jak Roots Manuva czy Ragga Twins. Przywiezie ze sobą kolekcję klasycznych kawałków w stylu rub-a-dub.

Pochodzący z Carlise Jinx In Dub zagra z Wee Dub po raz kolejny i bez wątpienia zapewni wszystkim najlepszą mieszankę utworów jungle i dubwise.

Imprezę rozpocznie wschodząca wokalistka z Leeds, Anya Asia, dla której za deckiem zasiądzie Solid Steppa Sound. Duet ma za sobą wiele udanych imprez i bez wątpienia rozgrzeje wszystkich przed północą.

Nagłośnienie zapewni znana ze swej solidności North Fire Sound System. Dodatkowo, w klubie The Mash House, rozstawi się ze swoja słynną sceną, mobilno - tropikalana dyskoteka Samedia Shebeen. Oprócz stałych DJ-ów zagrają również Neil Templar oraz Madmax, wciągając wszystkich w głębokie i tropikalne rytmy tej wyjątkowej nocy.

La Belle Angele

Dreadsquad & Dub Princess

DJ Wrongtom

Jinx In Dub

Anya Asia & Solid Steppa Sound

North Fire Sound – Nem, Nema Kuta & Papa Shani

The Mash House

Samedia Shebeen

Neil Templar & Selecta Mad Max


Kiedy: 31.12.2018

Gdzie: La Belle Angele, 11 Hastie’s Close, Edinburgh EH1 1HJ

The Mash House, 37 Guthrie St, Edinburgh EH1 1JQ

Komentarze 1

gregor_
2
#111.12.2018, 23:59

Typowy Sylwester dla młodzieży, Dyskoteki odbywają się w ciągu całego roku, może kiedyś ktoś zorganizuje prawdziwy bal !!