Do góry

Szkolenie z zabiegów kosmetologii estetycznej

Gdzie?

Edynburg

Kiedy?

26-28.04.2019


Od 26 do 28 kwietnia w Edynburgu odbędzie się szkolenie z zabiegów kosmetologii i medycyny estetycznej. Będzie można również zdobyć wiedzę z zakresu wypełniaczy. Szkolenia poprowadzą zabiegowiec i specjalista medycyny estetycznej Joanna Dudziak oraz młodszy trener Angelika Michno. Szkolenia organizuje salon Elite Permanent Makeup Alicja Janczi.

Mgr Joanna Dudziak – zabiegowiec oraz szkoleniowiec medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach wypełniania ust, bruzd i zmarszczek, wolumetrii oraz nici rewitalizujących i haczykowych. Szkoleniowiec od 2008 roku z dyplomem nauki dorosłych. Jej usługi realizowane są wg. Certyfikatu SUS 2.0. Jest zdobywczynią nagród polskie Lwice Biznesu oraz Wiktoria znak Przedsiębiorstwa. Pomysłodawczyni projektu dla kobiet Projekt ZMIANA. Wykładowca akademicki uniwersytetu Szczecińskiego, WSB w Szczecinie. Sama szkoli się u specjalistów kosmetologii oraz lekarzy w Polsce jak i za granicą. Prowadzi szkolenia od poziomu podstawowego do MasterClass. Ma przyjemność przyjmować w gabinetach w całej Polsce, choć na co dzień swój prowadzi w Szczecinie.

Angelika Michno – młodszy trener posiadający 10 certyfikatów z zakresu kosmetologii estetycznej, certyfikat Masterlips. Jest asystentką Joanny Dudziak, zarówno w trakcie szkoleń jak i zabiegów. Angelika jest również właścicielką salonu Przedłużanie rzęs & Kosmetologia estetyczna Angelika Michno.

Kiedy: 26-28.04.2019, godz. 9:00-17:00

Gdzie: 16 South Trinity Road, EH5 3NR Edynburg

Szczegóły na Facebooku

Komentarze