Do góry

Wykład: Jak zadbać o swoją tarczycę

Gdzie?

Edynburg

Kiedy?

29.09.2018


Wykład dla wszystkich zmagających się z niedoczynnością tarczycy i Hashimoto oraz tych, którzy chcą się przed nimi uchronić.

Wykłady poprowadzą:

Małgorzata Nowicka - dietetyk kliniczny, pomysłodawczyni organizacji Zdrowa Polka na Wyspach, wykładowca na wielu konferencjach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na co dzień motywuje, inspiruje i zaraża pozytywną energią Polki w UK.

Karolina Gruszecka - dietetyk, psychodietetyk, instruktor fitness, trener personalny który z wielką pasją pokazuje jak zdrowo żyć. Z powodzeniem prowadzi własny fanpage, grupę żywieniową służącą inspiracji zdrowymi posiłkami na Facebooku, kanał na Youtubie, Instagram oraz autorski blog.

Trening poprowadzi Adrianna Palka - trener personalny, od dziecka związana ze sportem który jest jej największą pasją. Poprowadzi trening oraz opowie jak bezpiecznie ćwiczyć kiedy zmagamy się z problemami tarczycy.

Bilety: £40. W cenę biletu wliczony jest poczęstunek oraz upominki dla wszystkich uczestników. Do wygrania również zestawy suplementów, pomocne w poprawie pracy tarczycy. Bilety do kupienia znajdziecie na stronie lavendashop.com

Kiedy: 29.09.2018, godz. 9:15

Gdzie: Lifecare Centre - The gallery 2 Cheyne St, Edinburgh EH4 1JB

Program wykładów:

● 9:15 Rejestracja

● 9:30 Powitanie

● 09:45 Czy żywienie ma znaczenie - wykład z Małgorzatą Nowicką

● 10:45 Przerwa

● 11: 00 Wzmocnij swoją motywację - wykład z Karoliną Gruszecką

● 12:00 Panel dyskusyjny oraz konkurs

● 12:15 Aktywność fizyczna przy chorobach tarczycy - wykład Adrianny Palki

● 12:30 Przygotowanie do treningu

● 12:45 Trening z Adrianną Palką

● 13:45 Zakończenie

Organizatorzy wydarzenia wspierają fundację Serca dla Maluszka. Pomagają też małej Zuzi zebrać pieniądze na niezbędną rehabilitację.

Komentarze