Do góry

Występy Kabaretu Ani Mru-Mru

Gdzie?

Liverpool, Birmingham i Manchester

Kiedy?

19.05.2017 - 21.05.2017


W związku z ogromnym zainteresowaniem i apelami publiczności, Kabaret Ani Mru-Mru powraca do Anglii z zupełnie nowym programem, pt. „Ostatnie takie Trio”.

W dniach 19-21 maja 2017 zapraszamy na występy do Liverpool, Birmingham oraz Manchester. Wisienką na tym zabawnym torcie są kreacje aktorskie Waldemara Wilkołka, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera trupy.

Tytuł programu, pozornie zwiastujący zakończenie kariery, jest jedynie zapowiedzią powiększenia składu o grupę brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy. „Ostatnie takie trio” to coś czego na pewno nie wolno przegapić – zapewniają organizatorzy.

Bilety w cenie £25 funtów można zakupić on-line na www.kabareton.co.uk oraz w wybranych sklepach.

Wiecej informacji na Facebooku.

O wykonawcach

Kabaret Ani Mru Mru powstał w Lublinie w roku 1999. Od roku 2001 tworzą go Michał Wójcik i Marcin Wójcik, którzy choć noszą to samo nazwisko nie są rodziną oraz Waldemar Wilkołek. Jak twierdzą ich wspólni znajomi, i tak kiedyś na pewno wpadliby na siebie na ulicy. Mają to samo poczucie humoru, a to sprawia, że świetnie się dogadują, zarówno na scenie jak i w życiu prywatnym. Rodzaj żartów, gagów i skeczy doskonale trafia w gusta szerokiej publiczności w Wielkiej Brytanii. Ani Mru-Mru jest laureatem wszystkich najbardziej prestiżowych przeglądów i festiwali kabaretowych.

Komentarze