Do góry

Występy Kabaretu Ani Mru Mru

Gdzie?

Peterborough, Southampton, Bristol

Kiedy?

15.09.2017-17.09.2017


W związku z ogromnym zainteresowaniem i apelami publiczności, Kabaret Ani Mru-Mru powraca do Anglii z nowym programem, pt. „Ostatnie takie Trio”. Tytuł programu, pozornie zwiastujący zakończenie kariery, jest jedynie zapowiedzią powiększenia składu o grupę brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy. Wisienką na tym zabawnym torcie są kreacje aktorskie Waldemara Wilkołka, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera tej trupy.

Gdzie i kiedy

Peterborough:

Southampton:

  • 16.09.2017 (sobota) o 17:00
  • The Berry Theatre, Wildern Lane, Hedge End, Hampshire, SO30 4EJ

Bristol:

Bilety w cenie £25 funtów można zakupić on-line na www.kabareton.co.uk oraz w wybranych sklepach. Sponsorem trasy jest Polish Village Bread oraz Delikatesy Food Stop.

Więcej informacji na Facebooku.

O zespole

Kabaret Ani Mru Mru powstał w Lublinie w roku 1999. Od roku 2001 tworzą go Michał Wójcik i Marcin Wójcik, którzy choć noszą to samo nazwisko nie są rodziną, oraz Waldemar Wilkołek. Jak twierdzą ich wspólni znajomi, i tak kiedyś na pewno wpadliby na siebie na ulicy. Mają to samo poczucie humoru, a to sprawia, że świetnie się dogadują, zarówno na scenie jak i w życiu prywatnym. Rodzaj żartów, gagów i skeczy doskonale trafia w gusta szerokiej publiczności w Wielkiej Brytanii. Ani Mru-Mru jest laureatem wszystkich najbardziej prestiżowych przeglądów i festiwali kabaretowych.

Komentarze