Do góry

Aberdein Considine

Kategoria:
Prawnicy, porady prawne
Obszar:
Cała Szkocja

Opis

Aberdein Considine jest jedna z najwiekszych i dynamicznie rozwijajacych sie kancelarii prawniczych w Szkocji z 18 oddzialami I prawie 400 osobowym zespolem pracownikow.
Utalentowani specjaliści łączą znajomość branży i regionu ze specjalistyczną wiedzą ekspercką w różnorodnych dziedzinach prawa, finansów i nieruchomosci. W pobliżu Panstwa zamieszkania znajduje sie zespół ekspercki, ktory zajmie sie Panstwa sprawami prawnymi, finansowymi oraz majatkowymi. Prosze zapoznac sie z nasz stron www.acandco.com , lub do nas zadzwonic pod numer 01224 267063, aby sprawdzic gdzie w Panstwa okolicy znajduje sie nasz oddzial.

Aberdein Considine jest jedną z czołowych, niezależnych firm prawniczych w Szkocji, świadczących usługi prawne, finansowe i majatkowe. Kancelaria powstała w 1981 r. w Aberdeen i obecnie zatrudnia ponad 400 osobowy zespół pracownikow, gwarantując swoim klientom najwyższy standard obsługi prawnej i finansowej. Atutem kancelarii jest połączenie dogłębnej wiedzy z wieloletnim doświadczeniem i kreatywnością w doradztwie prawnym i finansowym, które umożliwiają rozwiązywanie najtrudniejszych problemów.
Naszą reputację budujemy na zadowoleniu naszych klientów z osiąganych przez nich celów. Istotnym jej elementem jest też uznanie środowiska prawniczego, które potwierdzają wysokie pozycje i wyróżnienia w rankingach kancelarii prawniczych. Kancelaria jest uznawana za lidera rynku usług prawniczych, finansowych i majatkowych.
Nasz wielokrotnie nagradzany Dzial Obslugi Finansowej oferuje uslugi niezaleznego doradztwa finansowego i z przyjemnoscia zorganizuje dla Panstwa kredyt hipoteczny. Majac dostep do wszystkich kredytodawcow na terenie Zjednoczonego Krolestwa bedziemy mogli dopasowac oferte do Panstwa potrzeb. Naszym zdaniem najlepszym rozwiazaniem dla Panstwa byloby pozostawienie nam wyboru najkorzystniejszych dla Panstwa instrumentow hipotecznych, zanim rozpoczna Panstwo szukanie nieruchomosci. A w przeciwienstwie do wiekszosci naszych konkrentow na rynku nie pobieramy oplaty posredniczej.

Kontakt

Numery telefonów:
Stac.
e-mail only
Pozostałe

Lokalizacja

Ulica:
5 - 9 Bon Accord Crescent
Miasto:
Aberdeen
Kod pocztowy:
AB11 6DN