Do góry

Ant Yorkshire ltd.

Kategoria:
Materiały budowlane - sprzedaż
Obszar:
Cała Wielka Brytania

Opis

Hurtownia budowlana Mrówka to firma rodzinna, przyjazna i otwarta na współpracę.

Niezależnie, czy prowadzisz firmę budowlaną, czy tez nigdy się tym nie zajmowałeś, postaramy się zrobić wszystko, abyś wyszedł od nas usatysfakcjonowany. Tworzymy kilkuosobową grupę, na zasadzie "wszyscy znają wszystkich", dzięki czemu wymiana informacji jest bardzo szybka.

Najważniejszy jest dla nas klient, dlatego Mrówka – jedyna taka polska hurtownia w Wielkiej Brytanii, oferuje szeroki asortyment produktów typowo polskich, niedostępnych nigdzie indziej.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem drzwi Porta. Ich piękna ekspozycja budzi wielkie zainteresowanie nie tylko polskich odbiorców. Wyznaczony koordynator doradza krok po kroku szczegóły montażu i zamówienia.

Darmowe wyceny, bezcenne porady, oszczędzające czas i pieniądze podpowiedzi – O tym wiedzą już klienci, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem! Jak przeliczyć koszt ocieplenia domu, ile profili potrzebujesz do zrobienia sufitu, ile worków zaprawy potrzebujesz na swoją podłogę czy ile worków kleju na ścianę – my to już wiemy – nie trać swojego czasu tylko przyjedź do nas!

Oferujemy darmową dostawę dla naszych klientów oraz możliwość zwrotu materiałów do 28 dni. Wszystko po to, aby łatwiej nam się współpracowało a także liczymy na rekomendacje innym.

Jesteśmy najlepiej zaopatrzoną oraz najszybciej rozwijającą się hurtownią budowlaną w Anglii. Do naszych najsilniejszych partnerów należą: Cekol, Ceresit, Atlas, Max Stone, Paradyż, Porta, KAEM, FOKS, INCANA, Wkret-met, MetPol czy Dekoral. Wspólnie staramy się organizować szkolenia produktowe, na które zapraszamy zainteresowanych.

Kontakt

Numery telefonów:
Stac.
0114 247 1468 (Mrowka)
Kom.
07702959201 (07599219252)
Pozostałe
Facebook

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek:
8:00 - 17:00
Piątek:
8:00 - 18:00
Sobota:
8:00 - 15:00
Niedziela:
Zamknięte

Lokalizacja

Ulica:
Unit 13 Enterprise Way
Miasto:
Sheffield
Kod pocztowy:
S20 3GL