Do góry

Beauty Training Studio

Kategoria:
Szkolenia zawodowe
Obszar:
Londyn, Londyn

Opis

zBeauty Training Studio to polska szkoła stylizacji paznokci i kosmetyki, która powstała w 2010 roku. Oferujemy różnorodne kursy, które wyróżniają się na rynku szczególnym naciskiem na jakość usług i szeroką gamą technik .
Nasze Studio oferuje wiele kursów stylizacji paznokci i wybrane kursy kosmetyczne, odpowiednie dla każdego, kto chce zmienić pracę, poszerzyć wachlarz swoich usług lub chce rozwinąć nowe hobby.

Wszystkie nasze kursy są akredytowane przez ABT (Associated Beauty Therapists) co oznacza, że nasze certyfikaty są akceptowane przez systemy powszechnie obowiązującego ubezpieczenia w Wielkiej Brytanii i w całej Europie.
Ceny naszych kursów są konkurencyjne nawet w porównaniu z kursami w Polsce.
Kursy w Beauty Training Studioumożliwią Ci podjęcie samodzielnej pracy jako Stylista Paznokci, Makijażysta lub Kosmetyczka. Zajęcia prowadzone są przez dyplomowanych polskich instruktorów z brytyjskimi kwalifikacjami instruktorskimi. Gwarantuje to profesjonalną i fachową pomoc, a każdy kurs jest zaplanowany w taki sposób, by osoba początkująca bez żadnej wiedzy mogła nauczyć się wszystkiego z łatwością. Nasze szkolenia są głównie praktyczne, poparte fachową teorią. Kursy odbywają się w bardzo małych grupach (2-8 osób) co daje możliwość odpowiedniego wykorzystania czasu i pełnej uwagi instruktora, także sprawne przyswajanie materiału przez kursantów i wiele praktycznych ćwiczeń.
Sztuka Stylizacji Paznokci i Kosmetyka to pasjonujące i satysfakcjonujące zagadnienia, które z ogromnym zaangażowaniem inspirują nas do uczenia na najwyższym poziomie i tworzenia kursów zgodnych z najnowszymi trendami oraz wymaganiami rynku.

Wiemy z doświadczenia, iż dobre Stylistki i Kosmetyczki są stale poszukiwane i dobrze opłacane, ponieważ zabiegi upiększające z roku na rok są coraz bardziej popularne.
W Beauty Training Studio pracują tylko polscy instruktorzy, wiec jeśli macie Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty prosimy bez obaw dzwonić pod podane numery telefonów lub kontaktować się mailowo.

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07849203526 (Dominika)
Kom.
07849203526
Pozostałe
Skype
beautytrainingstudio

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela:
9:00 - 17:00

Lokalizacja

Ulica:
17/21 George Street
Miasto:
Londyn
Kod pocztowy:
CR0 1LA