Do góry

Best Price Car Sales Ltd

Kategoria:
Samochody - kupno/sprzedaż
Obszar:
Cała Wielka Brytania

Opis

Komis samochodowy Best Price Cars Sales Ltd to solidna i sprawdzona marka, która cieszy się ogromnym zaufaniem wśród Klientów. Przez wszystkie lata naszej działalności, uważnie poznawaliśmy potrzeby Klientów, wsłuchiwaliśmy się w ich oczekiwania i wymagania.

Prowadzimy sprzedaż wysokiej klasy samochodów używanych . W trosce o satysfakcję Klientów dążymy do tego stan techniczny sprzedawanych aut nie budził żadnych wątpliwości. Wszystkie samochody oferowane przez nasz auto komis w Southampton są bardzo dokładnie sprawdzane pod kątem ich przeszłości, a także poddawane rzetelnemu przeglądowi na stanowisku mechanicznym.

Kupując u nas wymarzone auto, możecie mieć Państwo pewność, że nabywacie pojazd sprawny technicznie, pochodzący z zaufanego źródła, a także przygotowany według najwyższych standardów. Na zakupione u nas auta dajemy Państwu gwarancję przebiegu, pewnego pochodzenia oraz gwarancję stanu technicznego i prawnego. Komis samochodowy Best Price Car Sales Ltd to gwarancja bezpieczeństwa, zawsze atrakcyjnych cen i niezawodności.

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
075 7257 0481 (Krzysiek)
Kom.
074 1833 9566 (Krzysztof)
Pozostałe

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek:
8:30 - 18:00
Piątek - Sobota:
9:00 - 17:00
Niedziela:
10:00 - 16:00

Lokalizacja

Ulica:
18 Paynes Road
Miasto:
Southampton
Kod pocztowy:
SO15 3DJ