Do góry

BIURO ONLINE UK

Kategoria:
Pomoc w sprawach urzędowych
Obszar:
Cała Szkocja

Opis

BIURO ONLINE UK oferuje pomoc w zakresie Maksymalizacji finansów swoich Klientów poprzez różnego rodzaju roszczenia, zwroty bankowe, czy uzyskiwanie należnych benefitów dla naszych Klientów.

Doradztwo personalne, prawno-finansowe obejmuje redagowanie różnego rodzaju dokumentów zwykłych, prawnych, wniosków do Sądów o długi, pełnomocnictw i apostille (często przydatne w Polsce), kontraktów, umów i wiele innych.

Sporządzamy również Testamenty dla naszych Klientów we współpracy z renomowaną Kancelarią, która przechowuje bezpieczenie każdy testament naszego Klienta i zajmie się jego egzekucją, gdy nadejdzie czas jego wykonania.

Biuro Online UK oferuje również pomoc i doradztwo dla nowo powstających firm, tworzenie biznesplanów, wyszukiwanie informacji pod zamówienie Klienta dla celów biznesowych tzw. sector resourcing.

Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe różnego rodzaju dokumentów, certyfikatów, aktów urodzeń, aktów małżeństwa, certyfikatów,tzw. No Claim przy ubezpieczeniach np. z polskich ubezpieczalni, dokumentacji medycznej. Oferujemy również tłumaczenia ustne czy wykonywanie telefonów w imieniu Klienta. Oferujemy również tłumaczenia dla biznesów i Kancelarii dostosowane do wymogów sądowych.

ZWROTY BANKOWE to sektor rekompensat bankowych z tytułu źle zawieranych umów, którymi sprawnie zarządzamy i odzyskujemy należne wypłaty wraz z odsetkami dla Klientów.

Zajmujemy sie również obsługą klientow z zakresu prawnego: przenoszenie własności w przypadku sprzedaży nieruchomości tzw.conveyancing, pomoc w uzyskaniu kredytów oraz zakupie nieruchomości w Wielkiej Brytanii.

Doradzamy w sprawach ubezpieczeniowych dla osób prywatnych i firm, jak rówież doradzamy przy zakupie nieruchomości w oparciu o finansujące programy rządowe LIFT i Help to Buy. Oferujemy wizyty domowe naszego brokera.

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
0757 0199 298 (Biuro Online UK)
Kom.
07817430633 (Biuro Online)
Pozostałe

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
9:00 - 17:00
Sobota - Niedziela:
Zamknięte