Do góry

Centrum Integracji Psychologicznej

Kategoria:
Psycholodzy i psychoterapeuci
Obszar:
Edynburg

Opis

Jesteś na tej stronie prawdopodobnie dlatego, że w jakiś sposób Ty lub ktoś z Twoich bliskich cierpi. Być może życie wydaje Ci się bezsensowne, umarł ktoś z rodziny, wydaje Ci się, że powinnaś być lepsza albo nie radzisz sobie z emocjami. W każdym z tych przypadków psychoterapeuta może Ci pomóc. Jeżeli nie radzisz sobie zbyt dobrze z własną psychiką albo gdy radzisz sobie całkiem nieźle, ale chcesz wyjść poza swoje ograniczenia i rozwinąć swój potencjał- możemy Ci pomóc.

Zanim zdecydujesz się na konsultację lub psychoterapię proponuję abyś dowiedziała się więcej na ten temat. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.i-centre.co.uk gdzie dowiesz się na czym polega psychoterapia oraz jakie są jej rodzaje. Wyjaśnimy czym się różni psychoterapeuta od psychologa lub psychiatry. Doradzimy Ci także jak wybrać terapeutę, na co zwracać uwagę zanim powierzysz swoje problemy i swój umysł obcej osobie. Z naszej strony dowiesz się także o najnowszych osiągnięciach w psychologii oraz w dziedzinie zdrowia psychicznego, a także o zaletach i wadach terapii online. Możesz się dowiedzieć o rodzącej się nowatorskiej metodzie pracy psychoterapeutycznej przy użyciu substancji psychodelicznych oraz jak możemy pracować w tym kierunku już teraz.

Jesteśmy grupą świetnie wyszkolonych i doświadczonych specjalistów w dziedzinie psychologii i psychoterapii. Posiadamy uprawnienia do prowadzenia psychoterapii w Wielkiej Brytanii, jesteśmy pod stałą superwizją i jesteśmy ubezpieczeni. Proponujemy psychoterapię krótko- i długoterminową, konsultacje i porady psychologiczne, terapię indywidualną lub par oraz interwencje kryzysowe. Prowadzimy integrację przeżyć psychodelicznych.

Przyjmujemy cały dzień, także w godzinach wieczornych.

Pracujemy w różnych nurtach psychoterapeutycznych:
-Pluralistycznym
-Integracyjnym
-Humanistycznym
-CBT – Kognitywno-Behawioralnym
-Mindfulness

Przyjmujemy w:
-Edynburgu
-Glasgow
-Livingston

Oferujemy także psychoterapię online.

Zapraszam,
Dr Krzysztof P. Zwolan
Chartered Counselling Psychologist
HCPC reg,

Tel. +44 7440 57 47 15
www.i-centre.co.uk
info@-centre.co.uk

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Stac.
+44 744 057 47 15 (Edynburg, Glagow, Livingston)
Stac.
Terapia Online (Cała Wielka Brytania)
Pozostałe

Lokalizacja

Ulica:
1 Kirkwood Place
Miasto:
Edynburg
Kod pocztowy:
EH7 5TG