Do góry

Ecolinguist - Polski dla Obcokrajowców

Kategoria:
Szkoły językowe
Obszar:
Cała Wielka Brytania

Opis

Język polski - dla obcokrajowców!

Jakie typy zajęć oferuję?

Prowadzę kursy dla początkujących, a także zajęcia z konwersacji.

Kursy dla początkujących zaprojektowane zostaly z myślą o tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli okazji uczyć się języka polskiego lub tych którzy go reaktywują po długiej przerwie, potrzebują porządnej powtórki i usystematyzowania wiedzy. Konwersacje służą przełamywaniu bariery mówienia i poszerzaniu słownictwa.

Rozumiem, że początki mogą być trudne i frustrujące, dlatego też dbam o to, żeby atmosfera na lekcji sprzyjała nauce. Dzięki mojemu doświadczeniu w nauce i nauczaniu języków obcych, już na starcie oferuję Ci pomocne wskazówki i praktyczne rozwiązania, tak żeby Twój czas poświęcony na naukę był jak najbardziej owocny.

Dlaczego warto uczyć się języków online?

Zalety nauki przez Skypa:

- brak konieczności dojazdów – nie stoisz w korkach, nie tracisz pieniędzy na paliwo czy komunikację miejską, oszczędzasz mnóstwo czasu i stresu!

- praca w zaciszu domowym - masz lepszy komfort nauki, możesz sobie usiąść z kawką bez obaw czy zdążysz na autobus!

- mniej planowania i korzystniejsze wypełnienie czasu wolnego - rezerwując lekcję nie musisz uwzględniać czasu dojazdu, lekcję możesz odbyć wszędzie i kiedy Ci pasuje.

Nauka języka to przede wszystkim interakcja z drugim człowiekiem w czasie rzeczywistym. Dzięki nowoczesnym technologiom ta interakcja jest możliwa niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Warto z tego korzystać, zamiast odkładać realizację swoich marzeń na później!

Jeśli jesteś zainteresowany nauką online, a nie do końca jesteś przekonany, że ta metoda jest dla Ciebie, napisz do mnie. Chętnie odpowiem na Twoje pytania. Zachęcam do wypróbowania nauki online ze mną.

Po więcej informacji o mnie i moim podejściu do nauki języków zapraszam na moją stronę: www.ecolinguist.com.

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07467581822 (Norbert)
Pozostałe