Do góry

Elite Permanent MakeUp and Aesthetic Studio

Kategoria:
Kosmetyczne usługi, salony
Obszar:
Cała Szkocja

Opis

''Piękno to nie tylko piękna twarz. To piękny umysł, serce i piękna dusza''

Elite Permanent MakeUp and Aesthetic Studio to niezwykłe miejsce, które zrodziło się nie z pomysłu na biznes, a autentycznej miłości do piękna i sztuki.

Alicja Janczi, założycielka Elite Permanent Makeup and Beauty Studio w Edynburgu to charyzmatyczna osobowość. Interesuje się wszystkim, co związane jest z kosmetyką, zarówno tą tradycyjną, jak i nowoczesną. Swoją przygodę z kosmetologią zaczęła w 2003 roku wybierając studia licencjackie z Kosmetologii w Poznaniu.
Specjalizuje się w makijażu permanentnym i zabiegach medycyny estetycznej. Konferencje, szkolenia i kursy umożliwiają ciągłe doskonalenie oferty kosmetologicznej Elite Permanent MakeUp and Aesthetic Studio.
Alicja słynie również z otwartości na sugestie swoich klientek, jak i renomowanego trenerskiego teamu PowderBrows, z którym pracuje od 2019 roku.

Elite Permanent Makeup & Aesthetic Studio przywiązuje ogromną wagę do szczegółów- podkreśla urodę makijażem permanentnym, ale również poprawia kondycję i strukturę skóry twarzy.

Szeroka gama zabiegów jest zawsze idealną odpowiedzią na potrzeby klientek, a realizując konkretnie plan działania, pozwala osiągnąć znakomite efekty.

Wsród licznych zabiegów znajdziemy m.in.
-> mezoterapię igłową i mikroigłową
-> peeling węglowy
-> peelingi chemiczne
-> zabiegi odmładzające z retinolem
-> mikrodermabrazję
-> masaże
-> depilację woskową
-> stylizację rzęs
-> stylizację paznokci

Elite Permanent MakeUp and Aesthetic Studio to trzyosobowa załoga, która tworzy unikalne miejsce na najwyższym poziomie.

Oprócz Alicji, założycielki studio, klientami opiekują się również:
Dominika Lachowicz- kosmetolog o wieloletnim doświadczeniu. Specjalizuje się w zabiegach wspomagających piękno skóry twarzy oraz w masażach deep tissue i dla kobiet w ciąży.
Marta Wiśniewska- to również licencjonowany kosmetolog. Jej poczucie estetyki i dbałość o szczegóły w stylizacji paznokci i rzęs jest na najwyższym poziomie.

Priorytetem Elite Permanent MakeUp and Aesthetic Studio jest bezpieczeństwo klientów. Wszystkie narzędzia poddawane są procesowi sterylizacji w autoklawie steam jet.

Kontakt

Numery telefonów:
Stac.
07725 362020 (Alicja)
Pozostałe

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
10:00 - 15:00
Wtorek:
15:00 - 21:00
Środa:
9:00 - 17:00
Czwartek:
9:00 - 21:00
Piątek:
9:00 - 17:00
Sobota:
Zamknięte
Niedziela:
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Ulica:
16 South Trinity Road
Miasto:
Edynburg
Kod pocztowy:
EH5 3NR