Do góry

Feniks Counselling, Personal Development and Support Services Ltd.

Kategoria:
Psycholodzy i psychoterapeuci
Obszar:
Edynburg

Opis

Feniks jest organizacją charytatywną, której celem jest pomoc osobom przebywającym poza granicami ojczyzny w rozwiązywaniu problemów natury psychologicznej wynikających z emigracji. Trudności te mogą być związane z pracą i rozwojem osobistym, mogą także dotyczyć głębszych zaburzeń wymagających dłuższej terapii.

Zespół FENIKSA tworzą psychologowie i psychoterapeuci ze stażem pracy w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Łączy ich chęć pomocy Polakom, którzy potrzebują konsultacji psychologicznej lub pragną rozwijać swój osobisty potencjał poprzez udział w szkoleniach i warsztatach. FENIKS jest zarejestrowaną w Szkocji organizacją charytatywną. W Edynburgu działa od listopada zeszłego roku.

Centrum ma swoją siedzibę w St. Margaret's House, 151 London Road, Edinburgh EH7 6AE.

Obecnie FENIKS zajmuje się głównie prowadzeniem konsultacji psychologicznych, ale niebawem rozpocznie też organizowanie szkoleń i warsztatów rozwoju osobistego. Zespól FENIKSA jest przekonany, że centrum będzie dynamicznie się rozwijać – już w chwili obecnej jeden pokój terapeutyczny nie pokrywa zapotrzebowania. W przyszłości centrum planuje również powiększenie zespołu. Plany rozwoju są jednak zależne od dofinansowania – jak każda organizacja charytatywna FENIKS ma przed sobą nie lada zadanie – ubieganie się o wsparcie finansowe dla swojej działalności ze źródeł zarówno polskich jak i szkockich.

-Zespół doświadczonych terapeutów zarejestrowanych w stowarzyszeniach akredytujących terapeutów w UK
-Terapia i porady psychologiczne po polsku
-Terapia indywidualna i dla par
-Grupy terapeutyczne i warsztaty rozwoju osobistego
-Grupa wsparcia dla ofiar przemocy domowej
-Grupa dla osób uzależnionych (alkohol, narkotyki, hazard) - SMART Recovery
-Grupy zapobiegające izolacji społecznej: Aktywni 50+, Grupa Malucha & Leith Conversation Cafés

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
075 1012 2425 (Edynburg)
Pozostałe

Lokalizacja

Ulica:
151 London Road
Miasto:
Edynburg
Kod pocztowy:
EH7 6AE