Do góry

Foam Insulation GM External Solutions Ltd

Kategoria:
Renowacje, remonty
Obszar:
Cała Szkocja

Opis

Foam Insulation GM External Solutions Ltd ( Pianka natryskowa )

Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży budowlanej. Nasza firma ma ogromne doświadczenie w montażu fasad szklanych, okien i drzwi, dzięki czemu wiemy dokładnie, jak ważna jest poprawa efektywności energetycznej poprzez zastosowanie odpowiedniej izolacji do domu. Foam Insulation GM External Solutions Ltd składa się z przyjaznego zespołu z dużą wiedzą i doświadczeniem.
Nasza izolacja może być używana w nowym budynku, budynku z rynku wtórnego, komercyjnym budynku oraz farmie.
Pianka, której używamy, dostarczana jest przez ECON Polyurethanes, który jest wyłącznym dystrybutorem poliuretanów budowlanych BASF w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Z biur w Dublinie i Ashford ECON koordynuje specyfikację i zastosowanie produkowanych przez BASF poliuretanowych powłok, wtryskowych i specjalistycznych powłok za pośrednictwem sieci akredytowanych firm zamawiających.
Mamy zespół w pełni przeszkolony a nasze działania sa w pełni zgodne z brytyjskimi standardami, oraz przepisami budowlanymi.

Główne zalety systemów pianki natryskowej BASF to:

• Efektywność energetyczna – jest szybka, wydajne rozwiązanie w połączeniu ze znacznymi niższymi wartościami U niż inne konwencjonalne materiały izolacyjne
• Szczelność – ciągły spray pozostawia minimalną powierzchnię bez izolacji, co skutkuje tym ze budynek jest hermetyczny o niskiej przepuszczalności i bez potrzeby stosowania dodatkowego materiału.
• Zrównoważony rozwój – poprzez praktyczna eliminację wycieku powietrza. WALLTITE® z zamkniętą strukturą komórek pomaga kontrolować przepływ oparów i wilgoci przez budynek, zmniejszając ryzyko kondensacji i pleśni.
• Swoboda projektowania – zapewnia specyfikatorowi pełną swobodę projektowania, ponieważ pianka natryskowa dostosowuje się do kształtu podłoża, zapewniając idealne rozwiązania do izolacji trudnych obszarów, takich jak profilowane i zakrzywione dachy.
• Komfort - WALLTITE ® wnosi znaczący wkład w komfortowy klimat w pomieszczeniach, przyjazny dla srodowiska, które zapobiega infiltracji zanieczyszczeń, toksyn i alergenów.
• Niezawodność – WALLTITE® jest instalowany wyłącznie przez przeszkolonych specjalistów z BASF.

Kontakt

Numery telefonów:
Stac.
07936565422
Stac.
0131 442 3889
Pozostałe