Do góry

mkreativ photography

Kategoria:
Foto i video
Obszar:
Glasgow

Opis

Witam wszystkich serdecznie. Kochani, zapraszam do skorzystania z usług fotograficznych tj, Reportaż Ślubny, Chrzciny, Komunie Św, sesje rodzinne w plenerze, sesje noworodkowe, dziecięce, imprezy okolicznościowe i wiele innych. Posiadam przenośne studio, więc maleństwa, które najlepiej czują się w swoim domu, mogą mieć wykonaną sesje studyjną u siebie na miejscu.

Kochani, jeżeli pragniecie uwiecznić wyjątkowe w waszym życiu chwile do których z chęcią będziecie powracać, zadzwońcie do mnie a chętnie opowiem waszą historię.

Do każdego podchodzę indywidualnie, zawsze z pełnym zaangażowaniem, profesjonalnie i równolegle z poczuciem humoru.

Dzień Ślubu, jest dla Was jedyny i niepowtarzalny. Warto z tej uroczystości mieć fotografie, które będą najlepszą pamiątką i to na bardzo długie lata.
W tym dniu, będę z Wami przez całą uroczystość. Zdjęcia wykonywane będą od momentu przygotowań do ślubu, po ceremonię zaślubin, życzenia, wesele i zdjęcia plenerowe które mogą być wykonane w dniu ślubu bądź innego dnia.

Zapraszam do kontaktu ze mną a postaram się przedstawić i dopasować do Waszych potrzeb moją ofertę. Gwarantuję, że usługa będzie wykonana w sposób profesjonalny oraz wykonane przeze mnie zdjęcia stworzą niepowtarzalną opowieść o Was.

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07493765736 (MKreativPhotography)
Pozostałe
Profil