Do góry

Gabinet Psychoterapii i Poradnictwa Psychologicznego w Glasgow - Katarzyna S. Adamczyk

Kategoria:
Psycholodzy i psychoterapeuci
Obszar:
Glasgow

Opis

Co może dać Ci terapia?
Każdy z nas natrafia na okres w swoim życiu, kiedy stykając się z emocjonalnie trudnym doświadczeniem, zatraca poczucie tego kim jest i dokąd zmierza. Może to przybrać formę lęku, problemów ze stresem, snem, poczuciem niskiej wartości czy też dojmującym smutkiem. Otwarta rozmowa o tych doświadczeniach w poufnej i terapeutycznej atmosferze może być bardzo skutecznym narzędziem w poradzeniu sobie z nimi.

Wybór odpowiedniego terapeuty
Niezwykle ważnym jest, abyś czuł/a się w pełni komfortowo w towarzystwie swojego terapeuty. Dobry terapeuta to osoba, która pełni rolę twórczego katalizatora, mającego na celu pomoc klientowi w przejęciu kontroli nad własnym życiem i odbudowaniu poczucia pewności siebie i samoakceptacji.

Najważniejszym czynnikiem leczącym w terapii jest związek pomiędzy klientem, a terapeutą. Dlatego oferuję moim klientom bezpieczną i poufną atmosferę, w której mogą swobodnie wyrazić swoje odczucia i myśli.

Moje wykształcenie i doświadczenie zawodowe
Ukończyłam studia magisterskie z Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia magisterskie z Psychoterapii i Poradnictwa Psychologicznego na Glasgow Caledonian University. Mój staż terapeutyczny odbyłam w tutejszej służbie zdrowia (NHS Lanarkshire), gdzie pracowałam zarówno z klientami Brytyjskimi jak i Polskimi.

Wcześniej, przez prawie cztery lata pracowałam jako Recovery Practitioner pomagając osobom ze złożonymi problemami psychologicznymi (schizofrenia paranoidalna, zaburzenia osobowości), oraz jako wolontariusz dla ChildLine, udzielając pomocy psychologicznej dzieciom i młodym osobom. W 2017/18 prowadziłam seminaria dla studentów Psychologii na Glasgow Caledonian University. Mam za sobą również publikację artykułu naukowego w The Counselling Psychology Review (artykuł dostępny pod linkiem: https://shop.bps.org.uk/publication...).

Jestem członkiem British Psychological Society oraz British Association for Counselling and Psychotherapy.

Co oferuję
Z uwagi na to, że każdy z nas jest inny, moja terapia jest zawsze dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Ważnym jest dla mnie również to, aby klient miał czynny udział w nadawaniu kierunku i celu terapii. Oferuję tylko terapię indywidualną.

Cena godziny terapeutycznej (50 minut) to £40. Oferuję 25% zniżki przy pierwszej sesji (£30).

Obszary pracy:
- problemy z nastrojem i lękiem
- radzenie sobie ze stresem emigracji
- problemy w związkach rodzinnych i partnerskich
- żałoba i radzenie sobie po stracie
- problemy z samooceną i poczuciem własnej wartości
- uzależnienia
- tożsamość seksualna
- przemoc (fizyczna, emocjonalna, seksualna)

Dogodna lokalizacja w centrum miasta z dostępem do bezpłatnego parkingu.

Gabinet otwarty w godzinach pozabiurowych.

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
0795 777 0256 (Katarzyna S. Adamczyk)
Pozostałe
Skype
kasia.s.adamczyk

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek:
10:00 - 20:00
Piątek:
10:00 - 18:00
Sobota - Niedziela:
Zamknięte

Lokalizacja

Ulica:
3/1 25 St Mungo Avenue
Miasto:
Glasgow
Kod pocztowy:
G4 0PG