Do góry

Gabinet Psychoterapii i Poradnictwa Psychologicznego w Glasgow - Katarzyna S. Adamczyk

Kategoria:
Psycholodzy i psychoterapeuci
Obszar:
Glasgow

Opis

Co może dać Ci terapia?
Każdy z nas natrafia na okres w swoim życiu, kiedy stykając się z emocjonalnie trudnym doświadczeniem, zatraca poczucie tego kim jest i dokąd zmierza. Może to przybrać formę lęku, problemów ze stresem, snem, poczuciem niskiej wartości czy też dojmującym smutkiem. Otwarta rozmowa o tych doświadczeniach w poufnej i terapeutycznej atmosferze może być bardzo skutecznym narzędziem w poradzeniu sobie z nimi.

Wybór odpowiedniego terapeuty
Niezwykle ważnym jest, abyś czuł/a się w pełni komfortowo w towarzystwie swojego terapeuty. Dobry terapeuta to osoba, która pełni rolę twórczego katalizatora, mającego na celu pomoc klientowi w przejęciu kontroli nad własnym życiem i odbudowaniu poczucia pewności siebie i samoakceptacji.

Starannie dbam o to, aby w moim gabinecie stworzyć bezpieczną i zrelaksowaną atmosferę, w której będziesz czuć, że możesz swobodnie wyrazić swoje odczucia i myśli. Często słyszałam od swoich poprzedni klientów, że terapia ze mną była dla nich kluczowym doświadczeniem, które pozwoliło im lepiej zrozumieć siebie i wprowadzić pozytywne zmiany w ich życie.

Moje wykształcenie i doświadczenie zawodowe
Ukończyłam studia magisterskie z Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia magisterskie z Psychoterapii i Poradnictwa Psychologicznego na Glasgow Caledonian University. Mój staż terapeutyczny odbyłam w tutejszej służbie zdrowia (NHS Lanarkshire), gdzie pracowałam zarówno z klientami Brytyjskimi jak i Polskimi.

Wcześniej, przez prawie cztery lata pracowałam jako Recovery Practitioner pomagając osobom ze złożonymi problemami psychologicznymi (schizofrenia paranoidalna, zaburzenia osobowości), oraz jako wolontariusz dla ChildLine, udzielając pomocy psychologicznej dzieciom i młodym osobom. W 2017/18 prowadziłam seminaria dla studentów Psychologii na Glasgow Caledonian University. Mam za sobą również publikację artykułu naukowego w The Counselling Psychology Review (artykuł dostępny pod linkiem: https://shop.bps.org.uk/publication...).

Jestem członkiem British Psychological Society oraz British Association for Counselling and Psychotherapy.

Co oferuję
Z uwagi na to, że każdy z nas jest inny, terapia będzie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Ważnym jest dla mnie również to, abyś miał/a czynny udział w nadawaniu kierunku i celu terapii, tak by w pełni spełniła ona Twoje oczekiwania. W razie pytań, proszę skontaktuj się ze mną by odbyć krótką konsultację telefoniczną.

Oferuję terapię indywidualną dla osób dorosłych.
Cena godziny terapeutycznej (50-60 minut) to £45.

Obszary pracy:
- problemy z nastrojem i lękiem
- radzenie sobie ze stresem
- problemy w relacjach
- żałoba i radzenie sobie po stracie
- problemy z samooceną i poczuciem własnej wartości
- tożsamość seksualna
- przemoc (fizyczna, emocjonalna, seksualna)
- traumatyczne doświadczenia

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
0795 777 0256 (Katarzyna S. Adamczyk)
Pozostałe
Skype
kasia.s.adamczyk

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
10:00 - 19:00
Wtorek:
10:00 - 20:00
Środa:
10:00 - 19:00
Czwartek:
10:00 - 20:00
Piątek:
10:00 - 13:00
Sobota - Niedziela:
Zamknięte

Lokalizacja

Ulica:
01 St Mungo Avenue
Miasto:
Glasgow
Kod pocztowy:
G4 0PG