Do góry

Greenlight Accountancy Ltd

Kategoria:
Biura rachunkowe
Obszar:
Manchester

Opis

Biuro Greenlight Accountancy jest profesjonalna firmą ksiegowo-rachunkowa. Od 6 lat dbamy o interesy naszych klientów przez świadczenie wysokiej jakości kompleksowych usług ksiegowych i doradczych.

Działamy wedłóg standardów ksiegowych, ustawowych i podatkowych obejmujacych profesje ksiegową w Angli, ponadto jesteśmy Licencjonowani przez - Instytuty AAT oraz Institute of Certified Bookkeepers - i ubezpieczeni. Stawiamy sprawy klienta na pirwszym miejscu. Nam możesz zaufać. Dzięki naszym klientom nadal rozwijamy się a tym samym z nami rozwijają się nasi klienci.

Od lat obsługujemy szeroką gamą firm z różnych sektorów biznesowych: budowlanych, gastonomicznych, handlowych, sprzedaż internetowa, sprzedaż miedzynarodowa, import alkoholi, inwestycje w nieruchomosci, dało nam to duży portfel doświadczeń które skutecznie wykorzystujemy w prowadzeniu księgowości dla nowych klienów. Jesteśmy w stanie dostosować nasz wachlarz usług księgowo – rachunkowych do potrzeb każdego klienta i zapewnić, że zawsze działamy w ich interesach.

Kombinacja naszej wiedzy, doświadczenia i umiejętności pozwala nam profesjonalnie doradzać i pomagać firmą aby podejmowane przez dyrektorów decyzje były stosowne do rozwoju ich firm.

Zakres naszych usług:

* Rozliczenia z tytułu Self Employed
* Rozliczenia Firm Ltd
* Deklaracje VAT
* Listy Płac dla Pracowników
* Rozliczenia w systemie CIS
* Raporty Zarządcze
* Doradztwo Biznesowe
* Wszelkie rejestracje

Zapraszmy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.greenlightaccountancy.co.uk

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07709889612 (Anna)
Stac.
0161 443 4144 (Biuro)
Pozostałe
Profil

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek:
9:00 - 17:00
Piątek:
9:00 - 15:00
Sobota - Niedziela:
Zamknięte

Lokalizacja

Ulica:
Suite 310, Broadstone Mill Broadstone Road
Miasto:
Manchester
Kod pocztowy:
SK5 7DL