Do góry

Jaguar Skin

Kategoria:
Tatuaże, kolczykowanie
Obszar:
Blackpool

Opis

Najwyższej jakości Tatuaże Jaguar Skin - Monika/MAGIC!

Nie oczekujesz upojnych doznań?!

Jakość prac potwierdza, zdobycie już w 2005 na Konwencji w Manchesterze, Pierwszej Nagrody (w kategorii Tatuaż kolorowy) przez Monike Cegłowska (Jaguar Skin Tattoos Blackpool) jako pierwszej Polki a o uznanie na brytyjskim terytorium nie jest tak łatwo!

JaguarSkin.com
01253 75 19 69
Blackpool

Wykonujemy wraz z Maćkiem (Magicem) dziesiątki tatuaży tygodniowo, wiec aktualne, można sprawdzić na naszej-klasie: Monika Cegłowska / Maciej Slawinski/Jaguarman. Tudzież w prasie tatuażowej - polskiej i zagranicznej. ZAWSZE precyzyjnie informujemy o bezpiecznej opiece nad nowym Tattoo, tak aby rewelacyjnie prezentowało sie także za 30 lat. Jesteśmy DUMNI z naszych Klientów, którzy polecają nas znajomym z poczuciem smaku - i chylimy czoła aby jakość pracy i efekt tej najbardziej ekskluzywnej z Ozdób - cieszył i dodawał pewności siebie oraz sex-appealu codziennie od samego rana! Każdy Klient posiada indywidualnie dopasowany do swojej osobowości wzór, którym będzie się cieszył na gorącej plaży czy w zaciszu przy domowym kominku.

Realistyczne PORTRETY ukochanych, specjalne motywy KOBIECE (delikatne i podkreślające urodę oraz harmonię ciał a) oraz BIOMECHANIKA to nasza specjalność.

Używamy najdroższych barwników. Poprzedzamy proces tatuowania specjalną procedurą zmniejszającą ból - wtedy tatuowanie w naszym Studio jest przyjemnością. Jesteśmy wdzięczni za pozytywne opinie i wyrazy sympatii fanów całej Europy.

*Doradzamy gratis najlepsze rozwiązanie, tak aby Twój nowy Tatuaż nosił miano Sztuki... i przykuwał spojrzenia (zazdrosne??)! Jeżeli już czujesz tą silną żądzę gdzieś w swym wnętrzu - ZAPRASZAMY.

Tatuaż jest najbardziej ekskluzywna Ozdobą ludzkiego ciała.

www.JaguarSkin.com

01253 75 19 69
31a Dickson Road,
FY1 2AT, Blackpool,
England
jaguarskin.com@gmail.com

Kontakt

Numery telefonów:
Stac.
01253 75 19 69
Pozostałe

Lokalizacja

Ulica:
31a Dickson Road
Miasto:
Blackpool
Kod pocztowy:
FY1 2AT