Do góry

Języki Obce Online - Polski dla Obcokrajowców

Kategoria:
Szkoły językowe
Obszar:
Cała Wielka Brytania

Opis

Jakich języków uczę?

Język angielski - współczesna lingua franca. Znajomosć angielskiego otwiera wiele drzwi i poszerza nasze horyzonty. Dziś angielski po prostu znać trzeba, ale pamiętajmy, że uczymy się go dla siebie i to on ma służyć nam, a nie odwrotnie :)

Język węgierski - wbrew pozorom nie jest to język trudny. Jest bardzo logiczny i charakteryzuje się niewielką ilością wyjątków. Grunt to zdobyć solidne podstawy!

Język polski - dla obcokrajowców, którzy pamiętają, że Polacy nie gęsi i swój język mają :)

Jakie typy zajęć oferuję?

Prowadzę kursy dla początkujących, a także zajęcia z konwersacji. Lekcje możesz wykupować indywidualnie lub w pakietach.

Kursy dla początkujących zaprojektowane zostaly z myślą o tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli okazji uczyć się danego języka lub tych którzy go reaktywują po długiej przerwie, potrzebują porządnej powtórki i usystematyzowania wiedzy. Konwersacje służą przełamywaniu bariery mówienia i poszerzaniu słownictwa.

Rozumiem, że początki mogą być trudne i frustrujące, dlatego też dbam o to, żeby atmosfera na lekcji sprzyjała nauce. Dzięki mojemu doświadczeniu w nauce i nauczaniu języków obcych, już na starcie oferuję Ci pomocne wskazówki i praktyczne rozwiązania, tak żeby Twój czas poświęcony na naukę był jak najbardziej owocny.

Dlaczego warto uczyć się języków online?

Zalety nauki przez Skypa:

- brak konieczności dojazdów – nie stoisz w korkach, nie tracisz pieniędzy na paliwo czy komunikację miejską, oszczędzasz mnóstwo czasu i stresu!

- praca w zaciszu domowym - masz lepszy komfort nauki, możesz sobie usiąść z kawką bez obaw czy zdążysz na autobus!

- oszczędność czasu i pieniędzy - podkreślmy to jeszcze raz :)

- mniej planowania i korzystniejsze wypełnienie czasu wolnego - rezerwując lekcję nie musisz uwzględniać czasu dojazdu, lekcję możesz odbyć wszędzie i kiedy Ci pasuje.

Czym różni się lekcja online od lekcji tradycyjnej?

Poza oczywistym brakiem fizycznej obecności nauczyciela, te dwa typy zajęć w zasadzie się nie różnią.

Nauka języka to przede wszystkim interakcja z drugim człowiekiem w czasie rzeczywistym. Dzięki nowoczesnym technologiom ta interakcja jest możliwa niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Warto z tego korzystać, zamiast odkładać realizację swoich marzeń na później!

Jeśli jesteś zainteresowany nauką online, a nie do końca jesteś przekonany, że ta metoda jest dla Ciebie, napisz do mnie. Chętnie odpowiem na Twoje pytania. Zachęcam do wypróbowania nauki online ze mną.

Pamiętaj, że na naukę języka nigdy nie jest za późno! Wszystko to kwestia odpowiednio dobranej metodyki. Każda generacja ma coś do powiedzenia! Język to tylko narzędzie.

Po więcej informacji o mnie i moim podejściu do nauki języków zapraszam na moją stronę: www.ecolinguist.com.

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07467581822 (Norbert)
Pozostałe
Skype
willow18n