Do góry

Kocham Fitness - Gosia Klos

Kategoria:
Dietetycy
Obszar:
Cała Wielka Brytania

Opis

Od 18 lat specjalizujemy się w treningach z kobietami i mężczyznami . Swoim klientkom zapewniamy kompleksową opiekę w zakresie układania diety, prowadzenia treningów oraz monitorowania na bieżąco efektów i motywowania do dalszej pracy nad kondycją i sylwetką.
Razem z Damianem Lisińskim wykorzystujemy elementy treningu funkcjonalnego, który zapewnia piękną wyrzeźbioną sylwetkę, przyczyniając się równocześnie do poprawy ogólnej sprawności. Prowadzimy treningi treningi online lub dojeżdżamy do klienta na terenie Wielkiej Brytanii, a treningi, które prowadzimy zapewniają utratę tkanki tłuszczowej baz nadmiernej rozbudowy masy mięśniowej.
W pracy z klientkami koncentrujemy się na zmianie sposobu myślenia o aktywności fizycznej, zachęcając do zmiany stylu życia na bardziej aktywny. Staramy się, aby sport i zdrowy sposób żywienia, stał się ich pasją i nieodłącznym elementem dnia codziennego. W pracy trenera stawiamy na bezpieczeństwo. Ważna jest dla nas technika wykonywanych ćwiczeń oraz dostosowanie poziomu zaawansowania. Jesteśmy osobami wymagającymi. Zależy nam, aby każda osoba, która ze nami współpracuje, osiągnęła swoje cele.
ZAWSZE stawiamy na zdrowie! Każdy z nas jest inny, a ten sam cel, można osiągnąć obierając różne drogi. Dlatego tak ważna dla Nas jest indywidualizacja w pracy zarówno trenera jak i dietetyka. Nie można stosować jednego wyuczonego schematu w treningu czy diecie – tak się nie da. Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07825268743 (Gosia)
Kom.
07557337787 (Damian)
Pozostałe
Profil