Do góry

Logik Driving School

Kategoria:
Prawo jazdy
Obszar:
Glasgow

Opis

Jeśli masz problem ze zdaniem testu na prawo jazdy w samochodzie z manualną skrzynią biegów zapraszam na lekcje samochodem z AUTOMATYCZNĄ szkrzynią biegów. Koniec ze skprzęgłem, zmienianiem biegów, gaśnięciem silnika i szarpaniem!!

Zapraszam na lekcje nauki jazdy samochodem w celu zdobycia prawa jazdy kategorii B Automat oraz Manual. Oferuję również zajęcia doskonalące posiadane umiejętności.

Jestem w pełni wykwalifikowanym instruktorem (ADI – Aproved Driving Instructor) od 5 lat. Lekcje odbywają się w samochodzie Suzuki Splash (AUTOMAT) oraz Hyundai model i10 (manual) wyposażonym w dodatkowy zastaw pedałów. Są to małe i zwinne samochódy miejskie dzięki czemu świetnie nadaje się do pierwszych kroków w poruszaniu się po dzisiejszych zatłoczonych miastach.

Zajęcia odbywają się w spokojnej i luźnej atmosferze, która pozwala czerpać przyjemność z jazdy samochodem.

Sposób prowadzenia lekcji jest zawsze dostosowany do potrzeb konkretnego ucznia. Jeśli chcesz poznać więcej tajników bezpiecznej i ekonomicznej jazdy lub też zagadnień dotyczących mechaniki i obsługi samochodu, chętnie podzielę się tą wiedzą (jestem uczniem mechaniki i diagnostyki samochodowej w West College Scotland).

Lekcje prowadzone są w systemie 2-godzinnym, dzięki czemu postępy w nauce będą znacznie szybciej widoczne. Gwarantuję, że już podczas pierwszej lekcji będziesz w stanie ruszyć, przejechać odcinek drogi i bezpiecznie zatrzymać się na drodze publicznej.

Porę lekcji dostosowuję do potrzeb klienta, zarówno w ciągu dnia lub wieczorem, a także w weekendy. Dojeżdżam pod podany adres. Jestem pewny, że znajdę czas dogodny dla Ciebie.

Działam na terenie Glagsow, Clydebank-u, Drumchapel, Bearsden oraz Paisley.

Prowadzę również kursy intensywne oraz pół-intensywne. Jeśli chcesz nauczyć się jeździć w 2 tygodnie serdecznie zapraszam.

Proszę o kontakt sms-owy - oddzwonie lub odpisze w przeciągu 24 godzin.

PAMIĘTAJ !!! Nigdy nie jest za późno aby nauczyć się jeżdzić samochodem ;)

Pozdrawiam,
Grzegorz

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07914388733 (Grzegorz)
Pozostałe